FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U8

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U8. O hodnocení jsme požádali Miloše Čecha.

U8 – mladší přípravka

Trenér Miloš Čech - asistent Vondráček Vítězslav

Hodnocení podzimní části: 

V tomto věku je důležité děti pro fotbal a obecně sport hlavně nadchnout, což se nám, myslím, daří. Ze všech vyzařuje velká energie a chuť nejen při zápasech, ale i na tréninku.

Bohužel už i v naší věkové kategorii jsou vidět dovednostní rozdíly. Děti, které na trénink a zápasy chodí pravidelně jsou vždy o krok napřed. V tomto případě považuji za nejdůležitější, aby rodiče děti vodili na trénink pravidelně. Pro naši věkovou skupinu je jejich spolupráce klíčová 

Každopádně se všichni  zlepšili. Někdo více, někdo méně, ale progres je vidět u každého. V tom chceme pokračovat, proto budeme hrát i v zimě spoustu turnajů a zápasů. Dále se budeme snažit, aby děti fotbal co nejvíce bavil .

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR