FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U9

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U9. O hodnocení jsme požádali Miloše Čecha.

Trenéři: Miloš Čech, Vítězslav Vondráček, Radim Kuřátko

Podzimní část sezóny se nám hodnotí dobře. Začali jsme hrát KP ,kde jsme narazili na nové soupeře a tím získali i nové zkušenosti. Na kontě máme 112 vstřelených branek. Do zápasu se zapojili všichni hráči týmu. Někdo více, někdo méně. Na zimní část sezóny máme přihlášené halové turnaje. V týmu máme 14 děti. Na každém je vidět zlepšení ,ale pořád je na čem pracovat. Chtěl bych se zaměřit na odvahu dětí v zápasech. Stále  bojujeme s docházkou. Pří tak nízkém počtu dětí je znát každý chybějící hráč. Ty děti, které více chybí jsou pak vždy o krok pozadu. Pořád ale platí, že nejdůležitější je aby děti fotbal bavil .

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR