FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U13

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U13 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Michala Kadlece.

U13 – mladší žáci

Trenér Kadlec Michal - asistent Staněk Petr

Tabulka SpSM - JIH: 9. místo - 15 7 0 8  21 bodů  89:106

Hodnocení podzimní sezóny:

Z celkového pohledu bych chtěl kluky pochválit za podzimní část. Nechyběla jim snaha uplatnit své schopnosti a dovednosti, chtěli se prosadit, byli aktivní, učenliví, nasazení v tréninku i utkáních bylo slušné, v kabině si vytvořili dobrou atmosféru a kolektiv.

Bilance našich utkání byla vyrovnaná a tomu odpovídá i umístění těsně pod středem tabulky. Inkasovali jsme sice větší počet branek, než vstřelili, ale po hráčích chceme především větší útočnou aktivitu a vysoké napadání, proto nám někdy chyběla větší kompaktnost dozadu. Několik branek jsme dostali ze snahy o konstruktivní rozehru, některé byly laciné, ale i tohle patří k učení se hře. Na druhou stranu se v utkáních projevovalo i mnoho pozitivního.

Tohle věkové období je charakteristické nevyrovnaností jednotlivých výkonů jednotlivců a my nejsme výjimkou. Nás však především zajímají individuální výkony hráčů s pozdější návazností na výkon týmový. Oceňujeme především snahu, herní aktivitu a odvahu. Tady u některých došlo k výraznějšímu posunu a na hřišti se to pak projevovalo.

 

Nejvydařenější zápas podzimu: 

Povedená utkání z hlediska herního výkonu byli s Prostějovem, Jihlavou, Vyškovem a Znojmem.

 

Nejhorší zápas podzimu: 

Utkání, kde bychom my i hráči chtěli víc, byly se Zlínem, Kroměříží, Spartou Brno.

 

Nejlepší hráči:

Všichni hráči se snažili odevzdat svoje nejlepší a to je důležité z hlediska celého mužstva.

 

Nejlepší střelci branek za podzim: 

Toman 45, Prokůpek 15, Havlík 10, Jašek 7…

 

Přehled počtu odehraných zápasů za podzim: 15 – Toman, Irovský, Teplý, Odvárka, 14 – Staněk, Šik, Prokůpek, Havlík, Svoboda, 13 – Jašek, 11 – Krajíc, 9 – Chroustovský, Fiala, 7 – Navrátil, 3 – Kotovic, 1 – Minárik.

 

V jarní části chceme dál pracovat na rozvoji individuálních dovedností hráčů, na fyzické a silové připravenosti, rozvoji vědomí hráčů v oblasti přípravy před a po tréninku (utkání), stravy, způsobech regenerace po zátěži. Chceme, aby měli kluci z fotbalu radost!

Chtěl bych poděkovat klubu za podmínky, které hráčům vytváří. Rodičům za podporu pro sportovní činnost a trenérům za spolupráci.

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR