FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny školička U7+U6

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým začínajících nejmenších fotbalistů, školičky U6 + U7. O hodnocení jsme požádali Romana Halamku.

U7+U6 – minipřípravka

Trenéři: Halamka Roman, Hajný Tomáš, Mašek Jan

Sportovní školička v našem fotbalovém klubu je směrována  hlavně pro radost dětí ze sportu, z pohybu, za účasti na pravidelném hraní si. Naším cílem sportovní školičky je přivést a udržet co největší množství dětí k pravidelnému sportování. Děti se pod vedením trenérů, seznamují s velkým množstvím pohybových činností tak, aby se co nejvíce rozvíjela dětská motorika, koordinace, obratnost a pohybová činnost. Míč je na trénincích velkým kamarádem dětí, učí se jej ovládat všemožnými způsoby rukama i nohama. Fotbal jako takový si děti na tréninku hrají, ale na systematické učení se fotbalovým dovednostem je spousta času až v dalších letech a navazujících kategoriích.

Na podzim se do tréninku zapojilo 29 dětí. V trénincích jsme pokud to počasí dovolilo využívali hlavní travnaté hřiště. Na konci roku jsme dvakrát týdně chodili do tělocvičny. Jednou jsme mezi sebou uspořádali ve velké sportovní hale turnaj. Poslední listopadový den jsme pro děti zorganizovali Mikuláše.

Zvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR