FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U14

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U14 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

U14 – starší žáci

Trenér: Krejčí David - asistent Severa Přemysl

Tabulka MSDŽ  skupina D:  3. místo - 13 8 1 4  25 bodů  51:36

Hodnocení podzimní části:

Jelikož i loňská sezona byla poznamenána pandemií, tak již v polovině května jsme se začali připravovat na nový soutěžní ročník. Po krátké letní přestávce a úvodním náběhovém týdnu jsme vyrazili na vcelku úspěšné čtyřdenní soustředění do Svratky. Následovalo několik přípravných utkání a polovině srpna se již naplno rozběhly soutěžní zápasy. Podzimní sezonu lze shrnout do dvou částí. Srpnová a zářijová utkání se nám dařila zvládat na výbornou, předváděli jsme skvělé individuální i týmové výkony, zkrátka měli jsme z fotbalu radost. Bohužel ve druhé části podzimu z nás toto jaksi vyprchalo. Herní projev šel bohužel rapidně dolů. Nedokázali jsme se herně zvednout ani ve dvou posezónních přátelských utkáních. Nicméně s kluky jsme si vyhodnotili, víme v čem je zakopaný pes a je jen na nás, abychom se co možná nejdříve vrátili zpět do starých kolejí.

Nejvydařenější zápas sezóny( podzimu):

Domácí utkání se Znojmem (4:3) a ve Vyškově (3:3). Obě utkání s velmi kvalitními protivníky.

Nejhorší zápas sezony( podzimu):

Asi hned úvodní s Líšní (3:4)

Nejlepší hráči:

Toto nerad zmiňuji. Každý z těch kluků má v týmu svoji roli, má pro tým přínos. Zkrátka jeden bez druhého by fungovat nemohli.

Přehled střelců branek za podzim(sezónu):

10 – Zych

9 – Promberger

4- Sedlák, Chmelíček

3 – Mráček, Boháček, Krahula

2 – Kučka, Mareš, Vaverka, Pipek

1 – Havelka, Dvořák, Svoboda

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR