HODONÍN ROZHODL V ZÁVĚRU! - Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

HODONÍN ROZHODL V ZÁVĚRU!

V sobotu 25.března se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Hodonínu. Po vyrovnané první půli rozhodl soupeř o svém vítězství v úplném závěru utkání.

FC Žďas - Hodonín 1:2(1:1)

Branky: 17´Vaverka(PK) - 8´ Darmovzal(PK), 87´Horniak

Rozhodčí: Dvořák - Rosický,Homola

Diváci: 35
ŽK: 1-1
ČK: 1-1 90.Brusenbauch- 50.Kočiš

Utkání se sousedem v tabulce přineslo 3 branky, 2 červené karty a 0 bodů pro domácí tým. 
Ve, vyrovnaném prvním poločase  nejdříve hosté využili podcenění situace u brankové čáry a šli již v 8. minutě do vedení. Následně v 17. minutě Vaverka vyrovnal z pokutového koupu. Hra byla vyrovnaná, ale větší šance si žádný tým nevypracoval. Zlomem pro vývoj utkání byla 50. minuta kdy hostující obránce zastavil samostatný únik jen za cenu červené karty. Hosté následně hru zjednodušili a nám se bohužel nepodařilo proměnit žádnou z velkých příležitostí. Postupná nervozita a kvalita soupeře nás nakonec připravila o body, hosté od 80. minuty ohrozili několikrát naši branku až se v 87 minutě hlavou trefil Horniak. Vyvrcholením bylo nesportovní gesto domácího Brusenbaucha a zasloužená červená karta a nejspíše i oslabení týmu na několik dalších utkání. Bohužel se nám nyní nedaří, vše je spojeno se špatnou tréninkovou morálkou, velkou rotací hráčů a všeobecným zájmem o jiné než fotbalové aktivity. Takto nemůžeme uspět v žádném utkání.

Video z utkání: https://www.instagram.com/p/CqOUBhxgva5/

Fotky z utkání: https://www.instagram.com/p/CqOJPvtM6JI/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR