Kopačky pro Afriku - FC ŽĎAS POMÁHÁ - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Kopačky pro Afriku

Zvětšit

" VAŠE POMOC BUDE MÍT SKUTEČNÝ DOPAD A UMOŽNÍ DĚTEM V AFRICE BÝT SOUČÁSTÍ JEDNOHO Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH SPORTŮ, KTERÝ SPOJUJE LIDI PO CELÉM SVĚTĚ. "

Decathlon je od letošního roku ve spolupráci s Volf Soccer Academy partnerem projektu Kopačky pro Afriku. Smyslem projektu je vybrat co nejvíce fotbalových kopaček, které budou odvezeny dětem do fotbalové akademie v Kampale, hlavním městě Ugandy.

V rámci projektu sháníme čisté a použitelné kopačky, které mohou pomoci africkým dětem a mladým sportovcům v jejich fotbalové cestě. Sbíráme kopačky ve všech velikostech a od různých značek, abychom pokryli co nejširší spektrum potřeb. Darované kopačky nemusí být zakoupené pouze v Decathlonu. Může se jednat o fotbalovou obuv od jakéhokoliv prodejce.

Sbírka u nás v klubu probíhala od 2.6. 2023 do 20.6. 2023 a kopačky jsme odvezli do Decathlonu v Jihlavě. Celkem jedna obrovská krabice a dvě igelitky. 

Děkujeme všem, že pomáháte s námi.

Zvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR