FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Listopadová Sbírka potravin se vydařila!

Zvětšit

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou se rozhodl zapojit do charitativní akce Potravinová sbírka listopad 2021, která proběhla dne 20.11.2021 v Hypermarketu Albert, Žďár nad Sázavou. Již třetí rok se do ní zapojili hlavně fotbalisté kategorie U17, trenéři a další činovníci klubu.

Kolem jedné hodiny převzali štafetu od Sbor dobrovolných hasičů Žďár nad Sázavou 2 - Zámek šikovní sportovci z FC ŽĎÁR nad Sázavou. V ten moment naše sčítací váhová tabulka hlásila necelých 700 kilogramů potravin.
 
V 18.00 hodin Sbírka potravin pro Charitu ve Žďáře nad Sázavou skončila a celkový součet potravin, které díky Vám předáme v nejbližších dnech těm nejpotřebnějším, činí 1 524 kilogramů.Ještě jednou děkujeme Vám všem štědrým dárcům, současně i Vám, kteří jste se na dnešní sbírce podíleli organizačně - skvělému týmu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, hasičům ze Sbor dobrovolných hasičů Žďár nad Sázavou 2 - Zámek, fotbalistům z FC ŽĎÁR nad Sázavou a také pracovníkům z Hypermarketu Albert ve Žďáře nad Sázavou a organizátorům z Sbírka potravin.
 
Nemohli jste dnes přijít osobně? Přispět finančně můžete i na tomto odkaze:
ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR