Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorost U17

U17 UDRŽELA VÍTĚZSTVÍ V DRAMATICKÉ KONCOVCE!

V neděli 19. listopadu se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Vyškovu. Utkání skončilo nakonec vítězstvím domácích, kteří měli výborný vstup do začátku obou poločasů.

Přečíst celý článek >>


U17 ZDOLALA V KRAJSKÉM DERBY TŘEBÍČ!

V sobotu 11. listopadu se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Třebíči. Utkání skončilo nakonec vítězstvím domácích, kteří v obou poločasech dvakrát skórovali.

Přečíst celý článek >>


U17 MĚLA ZÁPAS VE SVÉ REŽII A PŘIVEZLA Z CHOTĚBOŘE VÍTĚZSTVÍ!

V neděli 5. listopadu odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Chotěboři. V utkání jsme si vytvořili v poločase dvougólový náskok, který jsme nakonec dotáhli ve druhém poločase do tříbodového vítězství.

Přečíst celý článek >>


SPARTA BRNO VYUŽILA K VÍTĚZSTVÍ NÁŠ PĚTIMINUTOVÝ VÝPADEK!

V sobotu 28. října se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Spartě Brno. Utkání skončilo nakonec vítězstvím hostů, kteří nám během pěti minut druhé půle zasadili tři gólové rány, na které jsme již nedokázali odpovědět.

Přečíst celý článek >>


VE ZNOJMĚ SE ROZHODLO V ZÁVĚRU ZÁPASU!

V neděli 22. října odehrál mladší dorost U17 divizní zápas ve Znojmě. Utkání se nakonec rozhodlo v jeho samém závěru.

Přečíst celý článek >>


V DERBY PADALY BRANKY V PRVNÍM POLOČASE!

V sobotu 14. října se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti H.Brodu. Utkání skončilo nakonec vítězstvím hostů, které se zrodilo v prvním poločase.

Přečíst celý článek >>


U17 JASNĚ OVLÁDLA DERBY!

V sobotu 7. října odehrál mladší dorost U17 divizní zápas ve Velkém Meziříčí. V derby jsme byli lepším celkem a zaslouženě zvítězili.

Přečíst celý článek >>


U17 SI BODY S HODONÍNEM PODĚLILA!

V sobotu 30. září se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Hodonínu . Utkání skončilo nakonec  nerozhodným výsledkem. 

Přečíst celý článek >>


U17 VYHRÁLA PODRUHÉ V ŘADĚ!

Ve středu 27. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Pelhřimovu. V utkání jsme vyhráli o branku první poločas a ve druhém dějství si vítězství pohlídali.

Přečíst celý článek >>


PRVNÍ VENKOVNÍ VÝHRA ZNAMENALA TŘI BODY!

V sobotu 23. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Brně se Svratkou. V utkání jsme byli nakonec o gól šťastnější a zaslouženě zvítězili.

Přečíst celý článek >>


U17 ROZHODLA V PRVNÍM POLOČASE!

V sobotu 16. září se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti brněnským Židenicím. Utkání skončilo nakonec naším vítězstvím, které jsme si vypracovali v prvním poločase.

Přečíst celý článek >>


U17 V ROSICÍCH NAKONEC JEN REMIZOVALA!

V neděli 10. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Rosicích. V utkání jsme jsme byli aktivnější, ale nakonec jsme v závěru utkání jen vyrovnali. 

Přečíst celý článek >>


MLADŠÍ DOROST SI PŘIPSAL JASNÉ VÍTĚZSTVÍ!

V neděli 3.září se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Břeclavi. Po brankově vydařeném druhém poločase jsme si připsali první vítězství a tři body do divizní tabulky.

Přečíst celý článek >>


Z BLANSKA PO VYHRANÉM POLOČASE BEZ BODU!

V sobotu 27. srpna odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Blanska. V utkání jsme po prvním poločase vedli,ale domácí ve druhém poločase otočili zápas ve svůj prospěch.

Přečíst celý článek >>


LÍŠEŇ POTVRDILA KVALITU A ODVEZLA SI TŘI BODY!

V sobotu 19. srpna se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti rezervě Líšně. Utkání rozhodl již první poločas,kdy hosté vstřelili tři branky.

Přečíst celý článek >>


Sézóna 2023-24

Přečíst celý článek >>


Závěrečné hodnocení jarní části soutěže U17

Přečíst celý článek >>


U17 DOMA NEVYZRÁLA NA OBRANU HUMPOLCE!

V neděli 21. května se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Humpolci. Utkání rozhodla nakonec větší efektivita hostů.

Přečíst celý článek >>


V DOHRÁVCE PŘIŠLO PRVNÍ JARNÍ DOMÁCÍ VÍTĚZSTVÍ!

Odložené utkání mladšího dorostu U17 se sousedem z tabulky bylo ve středu 17.května vyrovnané a rozhodla ho krásná střela Vaverky ze začátku druhého poločasu.

Přečíst celý článek >>


GÓLOVÉ DOSTIHY ZVLÁDLA LÉPE SPARTA BRNO!

V sobotu 13. května odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Sparty Brno. V utkání se diváci určitě nenudili a viděli deset branek. 

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR