Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorost U17

ŽIDENICE TRESTALY NAŠE CHYBY V OBRANĚ !

V sobotu 19. listopadu se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti týmu ČAFC Židenice Brno. Proti brněnskému celku jsme sice vstřelili čtyři branky, ale soupeř byl v koncovce ještě o dva góly úspěšnější a odvezl si domů tři body.

Přečíst celý článek >>


SVRATKA BRNO NÁM UDĚLILA LEKCI Z PRODUKTIVITY!

V neděli 13. listopadu se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti Svratce Brno. My jsme se sice v zápase hodně snažili, ale soupeř byl v koncovce efektivnější.

Přečíst celý článek >>


U17 NEVYŠEL V LÍŠNI PRVNÍ POLOČAS!

V neděli 6. listopadu odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Líšně. V utkání jsme dostali v prvních pěti minutách dvě rychlé branky, které nakonec rozhodly o osudu utkání.

Přečíst celý článek >>


U17 PROHRÁLA S VEDOUCÍM VYŠKOVEM!

V sobotu 29. října se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti lídru tabulky Vyškovu.Hosté kteří v soutěži ztratili body jen za jednu remízu, rozhodli o svém vítězství v prvním poločase.

Přečíst celý článek >>


U17 POTVRDILA V HUMPOLCI ROLI FAVORITA!

V sobotu 22. října odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Humpolce. Po výhře naši dorostenci poskočili v tabulce již na druhé místo.

Přečíst celý článek >>


U17 PO VÝHŘE PŘESKOČILA SPARTU V TABULCE!

V neděli 16. října se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti Spartě Brno. Díky dobrému vstupu do zápasu jsme zápas vyhráli a posunuli se na čtvrté místo tabulky.

Přečíst celý článek >>


U17 VYLOUPILA CHOTĚBOŘ!

V neděli 9. října se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti nedaléké Chotěboři. O naší výhře jsme rozhodli ve druhém poločase, kdy skóroval Polívka.

Přečíst celý článek >>


U17 SI PROTI BŘECLAVI OTEVŘELA STŘELNICI!

V neděli 2. října se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti Břeclavi. Ta byla od začátku pod našim velkým tlakem a odvezla si na jih Moravy dvoucifernou prohru.

Přečíst celý článek >>


U17 PŘIPRAVILA ZNOJMU PRVNÍ PROHRU V SOUTĚŽI!

Ve středu 28. září se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti Znojmu B. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, kdy se naši dorostenci dvakrát střelecky prosadili.

Přečíst celý článek >>


Mladší dorost rozhodl v Blansku po přestávce

V neděli 25. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Blanska.

Přečíst celý článek >>


Sportovní funkční prohlídky

Přečíst celý článek >>


Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Hlinsko

      Sobota|11.2.2023

      15.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR