Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorost U17

U17 VYHRÁLA PODRUHÉ V ŘADĚ!

Ve středu 27. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Pelhřimovu. V utkání jsme vyhráli o branku první poločas a ve druhém dějství si vítězství pohlídali.

Přečíst celý článek >>


PRVNÍ VENKOVNÍ VÝHRA ZNAMENALA TŘI BODY!

V sobotu 23. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Brně se Svratkou. V utkání jsme byli nakonec o gól šťastnější a zaslouženě zvítězili.

Přečíst celý článek >>


U17 ROZHODLA V PRVNÍM POLOČASE!

V sobotu 16. září se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti brněnským Židenicím. Utkání skončilo nakonec naším vítězstvím, které jsme si vypracovali v prvním poločase.

Přečíst celý článek >>


U17 V ROSICÍCH NAKONEC JEN REMIZOVALA!

V neděli 10. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Rosicích. V utkání jsme jsme byli aktivnější, ale nakonec jsme v závěru utkání jen vyrovnali. 

Přečíst celý článek >>


MLADŠÍ DOROST SI PŘIPSAL JASNÉ VÍTĚZSTVÍ!

V neděli 3.září se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Břeclavi. Po brankově vydařeném druhém poločase jsme si připsali první vítězství a tři body do divizní tabulky.

Přečíst celý článek >>


Z BLANSKA PO VYHRANÉM POLOČASE BEZ BODU!

V sobotu 27. srpna odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Blanska. V utkání jsme po prvním poločase vedli,ale domácí ve druhém poločase otočili zápas ve svůj prospěch.

Přečíst celý článek >>


LÍŠEŇ POTVRDILA KVALITU A ODVEZLA SI TŘI BODY!

V sobotu 19. srpna se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti rezervě Líšně. Utkání rozhodl již první poločas,kdy hosté vstřelili tři branky.

Přečíst celý článek >>


Sézóna 2023-24

Přečíst celý článek >>


Závěrečné hodnocení jarní části soutěže U17

Přečíst celý článek >>


U17 DOMA NEVYZRÁLA NA OBRANU HUMPOLCE!

V neděli 21. května se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Humpolci. Utkání rozhodla nakonec větší efektivita hostů.

Přečíst celý článek >>


V DOHRÁVCE PŘIŠLO PRVNÍ JARNÍ DOMÁCÍ VÍTĚZSTVÍ!

Odložené utkání mladšího dorostu U17 se sousedem z tabulky bylo ve středu 17.května vyrovnané a rozhodla ho krásná střela Vaverky ze začátku druhého poločasu.

Přečíst celý článek >>


GÓLOVÉ DOSTIHY ZVLÁDLA LÉPE SPARTA BRNO!

V sobotu 13. května odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Sparty Brno. V utkání se diváci určitě nenudili a viděli deset branek. 

Přečíst celý článek >>


U17 SI OTEVŘELA V BŘECLAVI STŘELNICI!

V neděli 30. dubna odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Břeclavi. V utkání jsme byli jasně lepším celkem a připsali si zaslouženě tři body. 

Přečíst celý článek >>


U17 PROTI BLANSKU TREFOVALA JEN TYČE!

V sobotu 22. dubna se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Blansku. Utkání rozhodla nakonec branka ze samého úvodu zápasu.

 

Přečíst celý článek >>


U17 ZTRATILA V PELHŘIMOVĚ DVOUGÓLOVÉ VEDENÍ!

V sobotu 15. dubna se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti týmu FK Pelhřimov. V utkání jsme vyhráli první poločas, ale ve druhém domácí třemi góly otočili naše vedení 1:3 ve svůj prospěch.

Přečíst celý článek >>


U17 V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ PROHRÁLA!

V sobotu 8. dubna se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Kroměříži. Vyrovnané utkání nakonec rozhodli hosté v samém závěru.

Přečíst celý článek >>


V TŘEBÍČI SE ROZHODLO PO PŘESTÁVCE!

V sobotu 2. dubna se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi proti týmu FŠ Třebíč. V utkání jsme vyhráli první poločas, ale ve druhém domácí třemi góly otočili výsledek.

Přečíst celý článek >>


HODONÍN ROZHODL V ZÁVĚRU!

V sobotu 25.března se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Hodonínu. Po vyrovnané první půli rozhodl soupeř o svém vítězství v úplném závěru utkání.

Přečíst celý článek >>


U17 ZTRATILA DVOUBRANKOVÉ VEDENÍ!

V neděli 19.března se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi v derby proti H.Brodu. Po vydařeném vstupu do utkání, kdy jsme v první půlhodině dvakrát skórovali nás následně soupeř čtyřikrát po sobě potrestal a odvezl si domů tři body.

Přečíst celý článek >>


U17 přišla ve Znojmě o výhru v nastavení!

V neděli 11. března odehrál mladší dorost U17 divizní zápas na hřišti Znojma. V utkání jsme ve druhé půli sahali po vítězství, ale domácí dokázali v nastavení vyrovnat. 

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR