Mladší žáci U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci U13

BOJOVNÝ VÝKON PŘINESL ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ !

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili ve středu 23. srpna v Brně na hřišti Svratky Brno. V zápase jsme předvedli výborný týmový výkon a připsali si tak první vítězství v nové ligové sezóně.

Přečíst celý článek >>


Sézóna 2023-24

Přečíst celý článek >>


HODNOCENÍ JARNÍ ČÁSTI U13

Přečíst celý článek >>


VE VYŠKOVĚ SKONČILA SÉRIE VÝHER!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v sobotu 17.června ve Vyškově. V prvním poločase jsme se proti vedoucímu celku drželi a dokonce i otočili skóre zápasu, ale v dalším průběhu zápasu nás porazil jediný hráč domácích Ondřej Růžička, který do naší sítě vstřelil sedm branek.

Přečíst celý článek >>


V TŘEBÍČI SE ROZHODLO V PRVNÍ PŮLI!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v sobotu 10.června v Třebíči. Po jasně vyhraném prvním poločase jsme ve druhém poločase sice trochu polevili, ale nakonec zápas dovedli do vítězného konce.

 

Přečíst celý článek >>


ROZJETÁ U13 PORAZILA I SVRATKU BRNO!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v sobotu 3.června v domácím prostředí proti Svratce Brno. V zápase jsme předvedli výborný týmový výkon a v samém závěru jsme otočili zápas v náš prospěch.Byla to pro nás již čtvrtá ligová výhra v řadě.

Přečíst celý článek >>


V H.BRODĚ JSME ROZHODLI V NASTAVENÍ!

Mladší žáci U13 se v lize žáků představili ve středu 24.května v H.Brodě. Po výhrách se Znojmem a Líšní jsme si připsali třetí výhru v řadě, když jsme o svém vítězství 7:6 rozhodli ve 2. minutě nastavení.

Přečíst celý článek >>


ÚVODNÍ GÓLOVÝ URAGÁN ROZHODL O VÝHŘE U13!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v sobotu 20.května v domácím prostředí proti Líšni. V zápase jsme předvedli výborný vstup do zápasu, který nakonec rozhodl.

Přečíst celý článek >>


BOJOVNÝ VÝKON PŘINESL ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v sobotu 13.května v domácím prostředí proti Znojmu. V zápase jsme předvedli výborný výkon a zvítězili o čtyři branky.

Přečíst celý článek >>


PROSTĚJOV VYUŽIL NÁŠ PĚTIMINUTOVÝ VÝPADEK!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v neděli 7.kvěna v Prostějově. Utkání rozhodla pětiminutovka druhé půle, ve které jsme obdrželi čtyři branky.

Přečíst celý článek >>


PROTI VYŠKOVU SE NÁM NEDAŘILO!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v neděli 30.dubna v domácím prostředí proti Vyškovu. V zápase se nám vůbec nedařilo a odešli jsme vysoko poraženi.

Přečíst celý článek >>


GÓLOVÉ HODY DOPADLY LÉPE PRO TŘEBÍČ!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v neděli 23.dubna v domácím prostředí v derby proti Třebíči. Po vyhraném prvním poločase jsme ve druhém poločase neudrželi vedení a prohráli.

Přečíst celý článek >>


U13 V BRNĚ SELHALA V ZAKONČENÍ!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v sobotu 15.dubna v Brně s týmem Svratka Brno. Ve velmi kvalitním utkání byli nakonec v koncovce efektivnější domácí a zaslouženě zvítězili.

Přečíst celý článek >>


DERBY PROTI H.BRODU SE ROZHODLO PO PŘESTÁVCE!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v pátek 7.dubna v domácím prostředí v derby proti H.Brodu. Po dvou rychle obdržených brankách jsme osmkrát v řadě skórovali a připsali si tak na jaře první vítězství.

Přečíst celý článek >>


GÓLOVÁ PŘESTŘELKA DOPADLA LÉPE PRO DOMÁCÍ!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v neděli 2.dubna v Brně s týmem SK Líšeň. V pohledném utkání ve kterém padlo spoustu branek byli nakonec šťastnější.domácí.

Přečíst celý článek >>


VE ZNOJMĚ SE HRÁLO V REŽII ROZHODČÍHO!

V žákovské lize se mladší žáci U13 představili v sobotu 25.března ve Znojmě. Bohužel nám po vyhraném prvním poločase nevyšel druhý poločas, který domácí i s podporou rozhodčího otočili ve svůj prospěch.

Přečíst celý článek >>


U13 ZACHRÁNILA BOD V POSLEDNÍ MINUTĚ!

U13 mladších žáků začala v sobotu 18. března jarní ligovou sezónu v domácím prostředí nerozhodně, když zachraňovala bod proti Prostějovu v poslední minutě.

Přečíst celý článek >>


U13 PORAZILA BEDŘICHOV!

V  sobotu 4. března sehrála U13 mladších žáků další přípravný zápas na jarní část sezóny proti Bedřichovu.

Přečíst celý článek >>


U13 PROTI HRADCI NATÁHLA VÍTĚZNOU SÉRII!

V  sobotu 18. února sehrála U13 mladších žáků další přípravný zápas na jarní část sezóny proti Slávii H.Králové.

Přečíst celý článek >>


S PELHŘIMOVEM V OKLEŠTĚNÉ SESTAVĚ NEROZHODNĚ!

V  sobotu 11. února sehrála U13 mladších žáků přípravný zápas na jarní část sezóny proti Pelhřimovu.

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR