FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

NEDVĚD ROZHODL VE SPEŘICÍCH V HODINĚ DVANÁCTÉ!

V pátek  7. dubna jsme se v rámci sedmnáctého kola moravskoslezské divize D představili na hřišti TJ Speřice.  V zápase jsme byli aktivnější a o třech bodech zaslouženě rozhodli v předposlední minutě utkání.

SPEŘICE - ŽĎÁR N.S. 0:1(0:0)

Rozhodčí: Vařacha  ŽK: 4:1 ČK: 0:0  Diváci: 350  Poločas: 0:0. Branka: 89. Nedvěd
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - Trojánek, Vitásek,Severa, Vokoun - Nedvěd, Sodomka,Starý, Švoma(77.Novotný) - Šerý(90. Srnský Michal), Henzl (85.Srnský David)

Hosté začali před skvělou návštěvou 350 diváků aktivitou a hrozili ze standardních situací. V 9. minutě domácí obrana odvrátila nebezpečný roh a v 11. minutě další dobrý centr, který však k ohrožení branky nevedl. V 19. minutě se v dobré střelecké pozici objevil Švoma, ale domácí jeho střelecký pokus zablokovali. Ve 21. minutě se po špatné zpětné nahrávce dostali do příležitosti také domácí, ale ke změně skóre stále nedocházelo. Konec prvního poločasu se nesl v podobě náporu hostí. V 31. minutě Šerý dobře vystřelil za vápnem, domácí brankář jeho střelu vyrazil, ale dorážka Henzla nebyla dostatečně důrazná. V 34.minutě křižný centr vzduchem našel Šerého, ale ten levou nohou netrefil balón dobře. V 36. minutě se objevil do třetice Šerý ve velké příležitosti, ale jeho pokus domácí gólman vyrazil nohou. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas opět začali lépe hosté. V 56. minutě po rohu dobře vystřelil Sodomka, ale výborně chytající Švec vyrazil jeho pokus nad branku.V 66. minutě se uvolnil Šerý, domácí brankář však jeho střelu z vápna znovu chytil. V 80. minutě opět Šerého standardtka mířila mezi tři tyče, ale Švec jeho pokus vyrazil na roh. Nakonec se přeci jen hosté radovali v 89. minutě. Šerý rozehrál standardtku, ta našla Nedvěda, který konečně překonal Švece - 0:1. Druhá venkovní výhra v řadě je tedy tou nejlepší pozvánkou na příští neděli, kdy přivítáme v derby od 16.00 hodin Ždírec nad Doubravou.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR