FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

ODLOŽENÝ ZÁPAS MOL CUPU VE STŘEDU!

Zvětšit

Kvůli vytrvalému dešti a nezpůsobilým hřištím se musela odložit některá středeční utkání 1. kola MOL Cupu. Nehrály se zápasy Velké Hamry - Přepeře, Kosmonosy - Varnsdorf, Ústí nad Orlicí - Viktoria Žižkov, Rýmařov - Hlučín, Hranice - Uničov a Žďár nad Sázavou - Znojmo.

Na Bouchalkách se bohužel prohnala asi dvě hodiny před výkopem cca hodinová průtrž.Husté vytrvalé pršení natolik nasáklo travnatý povrch, který se posléze stal nezpůsobilým ke hře.Náhradním termínem určilo vedení soutěže středu 16.srpna s výkopem od 17.00 hodin. S napětím tak budeme sledovat pondělní los 2. kola, který nám přiřadí potencionálního soupeře v případě postupu přes třetiligového soupeře.

Do druhého kola MOL Cupu postoupila většina favoritů včetně Zbrojovky Brno, Jihlavy nebo Dukly Praha. Nezaváhal ani jeden z druholigových týmů, které zatím do poháru zasáhly. Kvůli dešti bylo šest uvedených utkání odloženo.

V úvodním kole MOL Cupu ještě nehrají týmy FORTUNA:LIGY, z nichž většina vstoupí do soutěže až o kolo později. To se bude losovat v pondělí 14. srpna od 11:00 v přímém přenosu ČT sport.

Dařilo se favoritům. Lídr druhé ligy Táborsko vyhrálo v Klatovech, Jihlava přesvědčivě porazila Havlíčkův Brod 8:0 a do dalšího kola prošly i Zbrojovka Brno, Dukla Praha nebo Příbram. Nejvíc práce z druholigových týmů měl Vyškov, který zvládl v Hodoníně postoupil až na penalty.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR