PRVNÍ VENKOVNÍ VÝHRA ZNAMENALA TŘI BODY! - Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

PRVNÍ VENKOVNÍ VÝHRA ZNAMENALA TŘI BODY!

V sobotu 23. září odehrál mladší dorost U17 divizní zápas v Brně se Svratkou. V utkání jsme byli nakonec o gól šťastnější a zaslouženě zvítězili.

SVRATKA BRNO - FC ŽĎAS 1:2(0:1)

Velmi těžké a vyrovnané utkání jsme výsledkově i herně zvládli. Ve 14. minutě Brusenbauch vystihl nepřesnou přihrávku obránců a byl zastaven až penaltovým zákrokem brankáře. Pokutový kop domácí brankář sice zneškodnil, ale míč do sítě přesto Havránek dostal. Zasloužené vedení jsme udrželi až do konce poločasu.

Ve druhé půli se hrál oboustranně dobrý fotbal. Šance na změnu skóre měli oba týmy. V 87. minutě zvýšil  naše vedení velmi dobře hrající Zvolánek. Domácí ovšem v 89. minutě snížili na 1:2, ale závěr jsme takticky zvládli a domácí i přes dlouhé nastavení vyrovnat nedokázali. Za dnešní výkon zaslouží kluci pochvalu, ale musíme udržet pokoru a pracovat i nadále.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR