Sbírka potravin s FC ŽĎAS aneb co kdyby málo znamenalo hodně ? - FC ŽĎAS POMÁHÁ - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Sbírka potravin s FC ŽĎAS aneb co kdyby málo znamenalo hodně ?

Zvětšit

ZVLÁDLI JSME TO !!

825 kilogramů trvanlivých potravin a drogistického zboží přibylo ve skladu Charitní záchranné sítě Oblastní charity Žďár nad Sázavou. A to díky štědrosti dárců v jarním kole celostátní Sbírky potravin.

Žďárské Charitě pomohli v sobotu 22. dubna zákazníci Penny Marketu v nákupní zóně v Brněnské ulici ve Žďáře nad Sázavou. Potraviny a drogistické zboží se dostanou k potřebným matkám samoživitelkám, osamělým seniorům, rodinám v krizi a dalším lidem v existenční nouzi.

Bylo nám ctí, že jsme mohli být opět u toho. Tímto bychom vám všem chtěli poděkovat, že jste přišli a společně darovali krásných 825kg a oblastní charitě Žďár nad Sázavou za to, že děla to co dělá.

22.4.2023

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR