Starší dorost U19 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší dorost U19

U19 UŠTĚDŘILA VYŠKOVU DEBAKL!

V neděli 19. listopadu se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Vyškovu. Utkání se nám vyvedlo ve všech směrech a hosté si domů odvezli půltucet branek!

Přečíst celý článek >>


U19 PŘIŠLA O BODY V SAMÉM ZÁVĚRU!

V sobotu 11. listopadu se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Třebíči. Utkání nakonec se štěstím vyhráli hosté, kteří byli v koncovce efektivnější.

Přečíst celý článek >>


V CHOTĚBOŘI JSME ROZHODLI V PRVNÍM POLOČASE!

V neděli 5. listopadu odehrál starší dorost U19 divizní zápas v Chotěboři. V utkání jsme si vytvořili v poločase dvougólový náskok, který jsme nakonec dotáhli ve druhém poločase do tříbodového vítězství.

Přečíst celý článek >>


VEDOUCÍ SPARTA BRNO ROZHODLA V PRVNÍ PŮLI!

V sobotu 28. října se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Spartě Brno. Utkání nakonec po vyrovnaném průběhu vyhráli hosté, kteří nadále vedou divizní tabulku.

Přečíst celý článek >>


TŘI BODY ZE ZNOJMA VEZEME PO TÝMOVÉM VÝKONU!

V neděli 22. října odehrál starší dorost U19 divizní zápas ve Znojmě. V utkání jsme si vytvořili dvougólový náskok, který jsme nakonec i přes domácí snížení dotáhli do tříbodového vítězství.

Přečíst celý článek >>


KRAJSKÉ DERBY BRANKU NEPŘINESLO!

V sobotu 14. října se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti H.Brodu . Utkání nakonec i přes několik šancí na obou stranách skončilo bezbrankovou remízou.

Přečíst celý článek >>


V DERBY JSME UDRŽELI VÝHRU I V DESETI!

V sobotu 7. října odehrál starší dorost U19 divizní zápas ve V.Meziříčí. V utkání jsme vyhráli první poločas a i přes vyloučení jsme v druhém poločase výhru udrželi.

Přečíst celý článek >>


U19 BYLA PROTI HODONÍNU O GÓL EFEKTIVNĚJŠÍ!

V sobotu 30. září se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Hodonínu . Utkání nakonec skončilo jednobrankovou výhrou domácího celku.

Přečíst celý článek >>


U19 PROHRÁLA V PELHŘIMOVĚ!

Ve středu 27. září odehrál starší dorost U19 divizní zápas v Pelhřimovu. V utkání jsme dvakrát vedli, ale přesto si nepřipsali ani bod.

Přečíst celý článek >>


GÓLOVÁ PŘETAHOVANÁ VYZNĚLA NAKONEC PRO ŽIDENICE!

V sobotu 16. září se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti brněnským Židenicím. Utkání skončilo nakonec vítězstvím hostů, kteří byli nakonec šťastnější v koncovce celého zápasu.

Přečíst celý článek >>


U19 ODJÍŽDÍ Z ROSIC BEZ BODU!

V neděli 10. září odehrál starší dorost U19 divizní zápas v Rosicích. V utkání jsme jsme třikrát inkasovali branky z rohových kopů a odešli poraženi. 

Přečíst celý článek >>


U19 ROZHODLA NA KONCI PRVNÍ PŮLE!

V neděli 3. září se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Břeclavi. Utkání skončilo nakonec naším vítězstvím, když jsme se třikrát prosadili těsně před přestávkou.

Přečíst celý článek >>


BLANSKO ROZHODLO VE DRUHÉM POLOČASE!

V sobotu 26. srpna odehrál starší dorost U19 divizní zápas v Blansku. V utkání jsme v prvním poločase drželi remízový stav, ale ve druhém poločase jsme třikrát inkasovali a odešli poraženi. 

Přečíst celý článek >>


PROTI LÍŠNI JSME ZAHÁJILI SEZÓNU REMÍZOU!

V sobotu 19. srpna se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Líšni. Utkání skončilo nakonec nerozhodně, když jsme mimo jiné v prvním poločase neproměnili penaltu.

Přečíst celý článek >>


Sézóna 2023-24

Přečíst celý článek >>


NA ZÁVĚR PŘIŠLA VÍTĚZNÁ TEČKA!

V neděli 18. června odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti brněnských Židenic. V utkání jsme v prvním poločase vstřelili tři branky a připsali si zaslouženě tři body. 

Přečíst celý článek >>


SVRATKA BRNO BYLA V KONCOVCE EFEKTIVNĚJŠÍ!

V sobotu 10. června odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Svratky Brno. V utkání jsme neproměnili několik vyložených šancí a soupeř poté rozhodl dvěma góly ve druhém poločase o svém těsném vítězství.

Přečíst celý článek >>


LÍŠEŇ VYUŽILA NAŠICH CHYB A ODVEZLA SI TŘI BODY!

V neděli 4. června se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Líšni. Utkání rozhodly naše chyby v obraně.

Přečíst celý článek >>


VE VYŠKOVĚ ROZHODLY ÚVODY POLOČASŮ!

V sobotu 27. května odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Vyškova. V utkání jsme nezachytili úvod utkání, který nakonec zápas rozhodl.

Přečíst celý článek >>


POSLEDNÍ HUMPOLEC SI ODVEZL PŮLTUCET BRANEK!

V neděli 21. května se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Humpolci. Utkání bylo nakonec jednoznačné a řešilo se jen kolik si soupeř domů odveze branek.

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2 3  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR