Starší dorost U19 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší dorost U19

POSLEDNÍ HUMPOLEC SI ODVEZL PŮLTUCET BRANEK!

V neděli 21. května se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Humpolci. Utkání bylo nakonec jednoznačné a řešilo se jen kolik si soupeř domů odveze branek.

Přečíst celý článek >>


U19 ZASKOČILA TŘETÍ SPARTU BRNO TÝMOVÝM VÝKONEM!

V sobotu 13. května odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Sparty Brno. V utkání jsme po větší část zápasu byli lepším týmem a připsali si zaslouženě tři body. 

Přečíst celý článek >>


PLATONICKÁ PŘEVAHA K BODŮM NEVEDLA!

V sobotu 6. května se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Chotěboři. Utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy jsme obdrželi dvě branky.

Přečíst celý článek >>


NEDISCIPLINOVANOU BŘECLAV JSME JASNĚ PŘEHRÁLI!

V neděli 30. dubna odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Břeclavi. V utkání jsme po větší část zápasu dominovali a připsali si zaslouženě tři body. 

Přečíst celý článek >>


PROTI BLANSKU JSME SE GÓLOVĚ NEPROSADILI!

V sobotu 22. dubna se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Blansku. Ve vyrovnaném utkání, kdy nebylo vidět mnoho šancí, nakonec rozhodla naše vstřelená vlastní branka.

Přečíst celý článek >>


V PELHŘIMOVĚ ROZHODL VLASTNÍ GÓL!

V sobotu 15. dubna se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti týmu FK Pelhřimov. Utkání se nakonec rozhodlo ve druhém poločase, kdy domácí skórovali do vlastní branky.

Přečíst celý článek >>


KROMĚŘÍŽ POTVRDILA ROLI FAVORITA!

V sobotu 8. dubna se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Kroměříži. Vedoucímu celku tabulky jsme dokázali v domácím prostředí konkurovat jen první poločas.

Přečíst celý článek >>


VÍTĚZNÁ SÉRIE SKONČILA V TŘEBÍČI!

V sobotu 2. dubna se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti týmu FŠ Třebíč. V utkání jsme přes několik absencí tahali od začátku zápasu za kratší konec a ukončili tak prohrou osmizápasovou šňůru vítězných zápasů v řadě.

Přečíst celý článek >>


PO VÝHŘE NAD HODONÍNEM JSME PRODLOUŽILI VÍTĚZNOU SÉRII!

V sobotu 25. března se utkal starší dorost U19 v dorostenecké divizi proti Hodonínu. Navázali jsme na vítěznou sérii z minulých kol a připsali si již osmou výhru v řadě.

Přečíst celý článek >>


U19 VYHRÁLA DERBY S H.BRODEM!

V neděli 19.března se utkal starší dorost v dorostenecké divizi v derby proti H.Brodu a po vydařené první půli zvítězil o tři branky.

Přečíst celý článek >>


U19 otočila zápas ve Znojmě ve druhém poločase!

V neděli 11. března odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Znojma. V utkání jsme ve druhé půli otočili vývoj zápasu a připsali si tři body. 

Přečíst celý článek >>


U19 DOKONALA VE DRUHÉ PŮLI OBRAT!

V sobotu 19. listopadu se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti týmu Židenice Brno. Proti brněnskému celku jsme sice první půli prohráli, ale ve druhém poločase jsme předvedli střelecký koncert a dokonalý obrat v zápase.

Přečíst celý článek >>


U19 PRODLOUŽILA VÍTĚZNOU SÉRII!

V neděli 13. listopadu se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Svratce Brno. Navázali jsme na vítěznou sérii z minulých kol a připsali si proti brněnskému celku čtvrtou výhru v řadě.

Přečíst celý článek >>


U19 ŠOKOVALA LÍŠEŇ V POSLEDNÍ MINUTĚ!

V neděli 6. listopadu odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Líšně. V utkání jsme sice rychle prohrávali, ale v poslední minutě jsme dokonali obrat a zvítězili.

Přečíst celý článek >>


U19 SI PŘIPSALA DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ!

V sobotu 29. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Vyškovu. V utkání jsme byli produktivnější a zaslouženě si připsali do tabulky velmi cenné tři body.

Přečíst celý článek >>


U19 NADĚLILA HUMPOLCI ŠEST BRANEK!

V sobotu 22. října odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Humpolce. Po šestibrankové výhře naši dorostenci poskočili v tabulce o čtyři příčky na jedenácté místo.

Přečíst celý článek >>


U19 DOMA PROHRÁLA!

V neděli 16. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Spartě Brno. Proti druhému celku se sice snažil, ale po dvougólové prohře odešel po čtvrté v řadě poražen.

Přečíst celý článek >>


U19 V CHOTĚBOŘI VYSOKO PROHRÁLA!

V neděli 9. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Chotěboři. Domácí rozhodli o svém vítězství ve druhé půli, třemi vstřelenými brankami.

Přečíst celý článek >>


BŘECLAV SI ODVEZLA ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ!

V neděli 2. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Břeclavi. Ta byla v obou poločasech efektivnější v zakončení a odvezla si zasloužené tři body.

Přečíst celý článek >>


U19 DOMÁCÍ ZÁPAS NEVYŠEL!

Ve středu 28. září se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Znojmu B. Druhý poločas našemu dorostu tentokrát nevyšel a po třech inkasovaných brankách odešel vysoko poražen.

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR