Starší dorost zvládl dramatický zápas v Blansku! - Starší dorost U19 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší dorost zvládl dramatický zápas v Blansku!

V neděli 25. září odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Blanska, kde po dramatickém závěru vybojoval tři body.

FK Blansko - FC Žďas Žďár  3:4 (0:2)

Branky: Srnský 2, Dočekal, Suský
Sestava: Chmelík - Dočekal , Prudík, Mach A., Pelikán -  Mikíšek, Mach - Hlaváč (64. Podsedník), Suský (79. Sochor), Lysák (64. Matoušek J.) -  Srnský  (88. Gabaš)
N. : Červinka
Dnešní utkání bylo podobné tomu, které jsme již odehráli v Hodoníně. V úplném začátku měli domácí mírně navrch a vypracovali si dvě šance středem hřiště, kdy nás podržel brankař. Následně se hra vyrovnala a my jsme byli produktivní z rychlého přechodu po zisku míče. Dokázali jsme dvakrát skórovat po zakončeních Srnského a Dočekala, 0:2. Ve druhém poločase měl pojištění na kopačce Lysák, ale vyloženou šanci neproměnil a domácí následně snížili na rozdíl jedné branky akcí středem hřiště. Od této chvíle měli domácí více ze hry, byli aktivnější, vyrovnali na 2:2.  Nám se vyplatila důslednost v napadání, kdy jsme dali branku prakticky ihned po rozehře a chybě brankaře, kdy zakončil Srnský a za chvíli po akci Mikíška upravil Suský na 2:4. Domácí hráli ale až do konce a po snížení na 3:4 v 80.min. po akci z naší levé strany bylo utkání do konce dramatické. I přes několik dalších nebezpečných situací, kdy domácí dvakrát trefili břevno, jsme zápas nakonec dokázali zvládnout. V dalších utkáních musíme ovšem přidat zvlášť ve druhých částech, kdy nedokážeme navázat na povedené úvody.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 V.Bíteš

      Neděle|26.3.2023

      15.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR