FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Šťastná výhra v derby

Zvětšit

Ve druhém domácím zápase jsme přivítali v derby Ždírec nad Doubravou. Po šťastném závěru jsme si připsali další tři body do divizní tabulky, ve které nám patří po 3. kole páté místo.

ŽĎÁR N. S. - ŽDÍREC N. D. 2:0(0:0)

Rozhodčí: Grečmal ŽK: 2:2  Diváci: 236  Poločas: 0:0. Branky:  77.Šerý, 92. Dvořák
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - Zažímal, Peňáz, Vitásek, Fiala  - Severa, Šerý(87.Dvořák), Sodomka (80. Růžička), Švoma(61.Henzl) - Požár, Trojánek (66. Vokoun).

Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale za celý první poločas jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci. Většina akcí končila na hostující obraně a nebezpečné centované míče si cestu do branky také nenašly. Hosté se k ohrožení naší branky dostávali sporadicky a tak bezgólový stav byl objektivním vyjádřením sil na hřišti.

Druhá půle se podobala na vlas té první. Rozhodnutí tak přinesla závěrečná čtvrthodina hry. V 77. minutě jsme zahrávali z dvaceti metrů přímý kop, ke kterému se postavil Šerý a s pomocí hostující teče zapadl míč do ždírecké sítě - 1:0. Definitivní tečku za zápasem pak udělal do rozhozené hostující obrany v nastaveném čase Dvořák, po krásné náhrávce Severy 2:0.Ve druhém domácím zápase jsme si tak připsali plný počet bodů.

Video z utkání zde: https://youtu.be/0QRg0t97PhE

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR