SVRATKA ROZHODLA PROTI U15 V ZÁVĚRU! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

SVRATKA ROZHODLA PROTI U15 V ZÁVĚRU!

Ke čtvrtému diviznímu utkání odjela U15 starších žáků v sobotu 9.září do Brna. Po vyrovnaném průběhu se nakonec rozhodlo utkání v úplném závěru, kdy  domácí Svratka Brno rozhodla. 

Svratka Brno - FC Žďas 4:3(2:1)

Druhé venkovní utkání začalo podobně jako před čtrnácti dny v Prostějově. V 23.minutě využil nedorozumění v domácí obraně Toman 0:1.Domácí nás ale velmi důraznou hrou přehrávali a nutili k chybám. Dvě z nich dokázali ještě do poločasu využít.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn. Obraz hry se ale změnil jen málo. Domácí po pěkné akci v křídelním prostoru zvýšili na 3:1.My jsme se ale nevzdali . Dvěma nádhernými góly z přímých kopů srovnal Irovský na 3:3. Oba soupeři chtěli strhnout vítězství na svojí stranu, což se po rychlém protiútoku povedlo bohužel domácím. 4:3

Branky : 2 x Irovský, Toman

Sestava : Navrátil - Odvárka, Irovský Staněk, Teplý ( 41. Svoboda) - Kotovic, Pacal, Chroustovský, Šiljeg (54. Krajic) - Toman, Prokůpek ( 77. Jašek)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR