U15 DEKLASOVALA TŘEBÍČ! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 DEKLASOVALA TŘEBÍČ!

Starší žáci U15 sehráli další mistrovské utkání v pátek 7.dubna v Třebíči. Po jasném průběhu uštědřili domácímu celku debakl.

Třebíč - FC Žďas 0:9 (0:2)

branky: 17´Dočekal, 27´(pk) 60´ 68´a 79´Boháček, 55´Chmelíček, 58´Vaverka, 65´Starý, 67´Zych

Pešek - Dočekal (62´Starý), Svoboda L., Stránský, Chmelíček, Vaverka, Boháček, Zych (72´Tichý),  Staněk (62´Bobula), Mach (52´Svoboda P.), Promberger.


V úvodním dějství jsme vstřelili dvě branky po brejkové situaci a z pokutového kopu. V úvodu druhého poločasu jsme si vybrali slabší pasáž a domácí nás zatlačili, dvakrát jsme nebezpečné situace vyřešili na poslední chvíli na brankové čáře. Rozhodně nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl zrodit rekordní výsledek v dosavadním průběhu soutěže. Třetí vstřelená branka po dohrané situaci ale odstartovala naši velkou jízdu. Soupeř zcela rezignoval a my naopak hráli s velkou chutí a za 24 minut se nám povedlo vstřelit hned sedm branek! Jsme rádi, že už podruhé jsme dokázali zareagovat na domácí ztráty. Teď už ale musíme zabrat i na domácím hřišti, kdy nás čeká nebezpečná Sparta.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR