U15 DOMA OPĚT NEVYHRÁLA! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 DOMA OPĚT NEVYHRÁLA!

V neděli 7.kvěna se utkala v domácím prostředí naše žákovská U15 s týmem Znojma. Hosté byli v zápase lepším týmem a zaslouženě zvítězili..

FC Žďas - Znojmo 1:4 (0:2)

Branka: 71´Boháček

Pešek - Dočekal (51´Zych), Dvořák, Svoboda, Stránský (51´Mach), Havelka, Chmelíček, Vaverka, Boháček, Promberger, Tichý.

Bohužel aktuálně nám forma zcela odešla. Ve hře máme spousty nepřesností, zmatků, na vstřelenou branku se hodně nadřeme. Za vše asi hovoří situace, kdy za stavu 0:0 nastřelujeme tyč, míč se však odrazí k našim nohou a můžeme prakticky jednoduše skórovat do poloprázdné branky. Ale i v této situaci dokážeme momentálně sami sebe "pokopat". V celkovém kontextu byli znojemští rychlejší, pohyblivější, zkrátka kvalitnější a zcela zaslouženě zvítězili. My se musíme v týdnu poctivě připravit na nejtěžší kalibr letošní soutěže, vedoucí Líšeň a po dlouhé době předvést potenciál, na který určitě máme.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR