U15 JASNĚ OVLÁDLA DERBY! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 JASNĚ OVLÁDLA DERBY!

V sobotu 2.září se utkala v domácím prostředí naše žákovská U15 s týmem H.Brodu. V každém poločase jsme krajskému rivalovi vstřelili dvě branky a zvítězili o čtyři branky.

FC ŽĎAS - H.Brod   4:0 (2:0)

sestava : Navrátil - Pacal, Irovský ( 53. Odvárka), Staněk, Teplý - Krajíc (36. Kotovic), Bobula, Chroustovský, Šiljeg - Toman, Prokůpek (63. Jašek)
branky: Chroustovský, Prokůpek, Šiljeg, Toman
 
Za teplého počasí jsme vstoupili do krajského derby aktivně. Už v 7 . minutě se nám povedla rychlá kombinace po pravé straně na jejím konci byl centr od Prokůpka a koncovka Chroustovského 1:0. I nadále jsme byli aktivnější. Bohužel spousty slibných akcí končilo špatnou finální přihrávkou. Asi nejhezčí akce přišla v 27. minutě. Po přímočaré akci Navrátil- Staněk - Bobula přišla dlouhá nahrávka za obranu na Tomana, kterého ještě hostující brankař vychytal, odražený míč , ale Prokůpek umístil přesně 2:0.
 
Druhý poločas se vyvíjel  podobně. Opět výborný vstup. V 42 .minutě zatáhl míč po pravé straně Toman jeho centr měl být snadnou kořistí hostujícího brankaře. Domácí Šiljeg byl odměněn, že situaci sledoval až do konce a hrubku brankaře potrestal 3:0. Hosté si občas vytvořili nějakou slibnou šanci , ale jen potvrdili žalostnou koncovku ( ještě v soutěži neskórovali).Brankovou tečku za utkáním udělal velmi aktivní Toman. V 62. minutě využil chyby soupeře při rozehrání standartní situace a po 70metrovém sprintu nedal brankaři šanci 4:0. Poté se utkání dohrávalo bez větších šancí. I když se zdá , že utkání bylo jednoznačné , máme před sebou spousty práce. 
 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR