U15 NEUDRŽELA TŘÍGÓLOVÉ VEDENÍ! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 NEUDRŽELA TŘÍGÓLOVÉ VEDENÍ!

K druhému diviznímu utkání odjela U15 starších žáků v sobotu 28.srpna do Prostějova. Po vyhraném poločase a vedení  ve druhé půli o tři góly přišla pro žďárské posléze čtyřgólová sprcha a konečná prohra 4:3.

Prostějov - FC Žďas 4:3(0:2)

Sestava:  Janoušek Petr -  Teplý Šimon, Pacal Karel , Staněk Adam [K], Odvárka Štěpán - Krajíc Jan ( 56. Prokůpek David, 78.Hauptman Jan.), Chroustovský David,   Bobula Adam,  Šiljeg Filip ( 56. Jašek Michal)  -  Toman František, Kotovic Jan

Branky : 3x Toman František

Začátek zápasu proti exligovému Prostějovu byl pro nás velmi slibný. V 5.minutě se k centru z pravé strany dostal Toman, který na zadní tyči našel volného Krajíce. Bohužel ten nechal vyniknout domácího brankaře. O deset minut později šli hosté do vedení. Velkou hrubku domácího brankaře potrestal Toman 0:1. Po této brance se obraz hry vyrovnal. Domácí byli aktivnější v držení míče. Hosté hrozili rychlými  protiútoky. Jeden z nich proměnil v 32. minutě Toman 0:2.

Druhý poločas začal pro FCŽ výborně. UŽ v 2. minutě zkompletoval hattrick po brejkové akci Toman 0:3. Bohužel to bylo to poslední co se hostům povedlo. Od této chvíle bylo na hřišti pouze jedno družstvo. Soustavným tlakem nás zatlačili na naší polovinu hřiště a trestali sebemenší chybičku.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR