U15 OBRALA V DERBY O BODY LÍDRA TABULKY! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 OBRALA V DERBY O BODY LÍDRA TABULKY!

V sobotu 15.října se utkala naše žákovská U15 v domácím prostředí s týmem H.Brodu. V zápase s lídrem tabulky jsme neudrželi dvougólové vedení a remizovali 4:4.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - FC Slovan Havlíčkův Brod 4:4 (1:0)

Branky: 21´a 51´Boháček, 66´Stránský, 71´Svoboda

Sestava:

Pešek - Dvořák, Dočekal, Svoboda, Pipek (48´Stránský), Havelka, Chmelíček, Boháček, Zych, Promberger, Vaverka (70´Toman)

Sehráli jsme bláznivé derby. Potvrdilo se pravidlo o tom, jak je letošní soutěž velmi vyrovnaná. Opět jsme vsadili na poctivý, pracovitý týmový výkon, kterému chybělo velmi málo abychom získali skalp lídra tabulky. Připravaly nás o to ale individuální zkraty na postech, na kterých to bolí nejvíce. Na druhou stranu, soupeř si může říct to stejné. Vzhledem k vývoji skóre (2:0 a 4:2) je to obrovská škoda, nicméně kluci na hřišti nechali vše.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR