U17 V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ PROHRÁLA! - Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U17 V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ PROHRÁLA!

V sobotu 8. dubna se utkal mladší dorost U17 v dorostenecké divizi proti Kroměříži. Vyrovnané utkání nakonec rozhodli hosté v samém závěru.

Žďár - Kroměříž  1:2 (0:1)
Branka: Síč
K dalšímu mistrovskému utkání na naše hřiště přijeli dorostenci SK Kroměříž. Hosté nás už na podzim přesvědčili o svých kvalitách a i tentokrát potvrdili svou fotbalovost. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, kterému i pomohla trojice rozhodčích. V závěru prvního poločasu se hosté ujali zaslouženého vedení. Ve druhém poločase po krásně sehraném přímém kopu vyrovnal domácí kapitán Petr Síč. Bohužel v 80. minutě po tečované střele se hosté dostali zpět do vedení. Přes obrovskou šanci Zycha v závěru utkání jsme odešli opět z utkání bez bodové odměny. Musíme však kluky za přístup a výkon v utkání pochválit, snad již brzy zlomíme naši dlouhou serii bez vítězství. Už je na čase.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR