U17 ZTRATILA DVOUBRANKOVÉ VEDENÍ! - Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U17 ZTRATILA DVOUBRANKOVÉ VEDENÍ!

V neděli 19.března se utkal mladší dorost v dorostenecké divizi v derby proti H.Brodu. Po vydařeném vstupu do utkání, kdy jsme v první půlhodině dvakrát skórovali nás následně soupeř čtyřikrát po sobě potrestal a odvezl si domů tři body.

FC Žďas - H.Brod 2:4(2:2)

Branky: 1´Mihok, 28´Červinka - 31´ Veselský (PK), 35´Guhl, 64´, 72´ Soukup
Rozhodčí: Nebola - Gregar, Dvořák
Diváci: 45
ŽK: 4-4
ČK: 0

Sestava:Vokoun-Polanský,Sič,Mihok,Dočekal,Vaverka,Červinka,Semuniuk,Brusenbauch,Havránek,Mareš (Šerejch,Boháček,Zych)

"Čekalo nás další z těžkých utkání – derby.  Vstup do utkání se nám vydařil. Hned v 1. minutě se nám podařilo po dobře zahraném rohovém kopu skórovat. Z následné rozehrávky šel hostující  hráč téměř sám na Vokouna, který  skvěle vyběhnul a vychytal ho. V 28. minutě jsme po pěkné  akci na levé straně a výborném doplnění ze středové řady přidali druhý gól.  Ve 30. minutě posoudil rozhodčí nebola střet Vokouna s hostujícím útočníkem jako penaltový. Hosté s touto nabídkou nepohrdli a vrátili se do utkání. O 3 minuty později  po naší hrubé chybě i vyrovnali. Vyrovnaný druhý poločas rozhodla krásná střela hostujícího Soukupa, který o chvíli později využil  i brejkovou situaci a utkání brankově uzavřel. Hosté si už závěr utkání pohlídali. Utkání bylo plné emocí, hrálo se ve velkém tempu, byly vidět krásné góly. To věříme, že kluky posouvá a nejen po fotbalové stránce. 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR