FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Sledujte Instagram FC Žďas!

Na vašich mobilech, či počítačích můžete nově sledovat fotky a videa z celého dění v  klubu FC Žďas!

Přečíst celý článek >>


OKRESNÍ DERBY VE ŽĎÁRSKÉ REŽII!

V neděli 26. března jsme v domácím prostředí přivítali v derby Velkou Bíteš. Od začátku zápasu jsme si šli za vítězstvím a po třígólové výhře nadále držíme třetí místo v divizní tabulce.

Přečíst celý článek >>


NA ÚVOD JARA TĚSNÁ PROHRA NA HŘIŠTI LÍDRA DIVIZE!

V sobotu 18. března jsme se v rámci čtrnáctého kola moravskoslezské divize D představili na půdě vedoucího celku soutěže Startu Brno.  V zápase jsme si připsali těsnou prohru a v tabulce tak ztrácíme na svého soupeře již sedm bodů.

Přečíst celý článek >>


GENERÁLKA S NOVOU VSÍ ZRUŠENA!

Kvůli nepřízni počasí se poslední přípravný zápas našeho Áčka s Novou Vsí neuskuteční. Příští týden nás tedy čeká první ostrá zkouška a mistrovské utkání na hřišti vedoucího Startu Brno!

Přečíst celý článek >>


ŠERÝ ROZHODL PŘÍPRAVU PROTI POLNÉ!

V neděli 5. března jsme se v předposledním přípravném utkání na jarní část sezóny utkali s Polnou.

Přečíst celý článek >>


V PŘÍPRAVĚ PŘIŠLA PRVNÍ REMÍZA!

V sobotu 25. února jsme se ve třetím přípravném utkání na jarní část sezóny utkali s V.Mýtem.

Přečíst celý článek >>


BOSKOVICE ROZHODLY VE DRUHÉM POLOČASE!

V sobotu 18. února jsme se v druhém přípravném utkání na jarní část sezóny utkali s Boskovicemi.

Přečíst celý článek >>


PRVNÍ PŘÍPRAVA ÁČKA PRO HLINSKO!

Zvětšit

V sobotu 11. února jsme v prvním přípravném utkání na jarní část sezóny změřili síly s divizním celkem Hlinska.

Přečíst celý článek >>


PRVNÍ MÍSTO KRAJSKÉHO VÝBĚRU KFS VYSOČINA U14!

Zvětšit

Velkého úspěchu dosáhl krajský výběr U14 na 26. ročníku turnaje O pohár předsedy Řídící komise Moravy. V konkurenci 7 krajů se podařilo našim hráčům obsadit historické PRVNÍ MÍSTO.Klub FC Žďas reprezentovali František Toman a Matyáš Havlík.

Přečíst celý článek >>


ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2022-2023

Zvětšit

Přinášíme v rozpise zimní plán přípravných zápasů našich týmů na umělé trávě.

Přečíst celý článek >>


Zimní příprava zahájena!

Po necelé dvouměsíční přestávce skončil po podzimu třetímu celku divizní tabulky FC Žďas Žďár odpočinek!

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny muži A

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mužstev. Dnes představíme tým mužů A, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali hlavního trenéra Václava Pohanku.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny muži B

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů. Dalším týmem, který představíme je tým mužů B, hrající I.A třídu. O hodnocení jsme požádali Pavla Kubiše.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší dorost U19

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U19 staršího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Michala Kadlece.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U15

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U15 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U14

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U14 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Radima Chmelíčka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U13

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U13 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Petra Procházku.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U12

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Michala Skalníka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší přípravka U11

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým starší přípravky U11. O hodnocení jsme požádali Vojtěcha Zedníčka.

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2 3 4 5 6 7 8 9  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Ždírec n.D.

      Neděle|16.4.2023

      16.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR