FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U8

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U8. O hodnocení jsme požádali Miloše Čecha.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny školička U7+U6

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým začínajících nejmenších fotbalistů, školičky U6 + U7. O hodnocení jsme požádali Romana Halamku.

Přečíst celý článek >>


Listopadová Sbírka potravin se vydařila!

Zvětšit

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou se rozhodl zapojit do charitativní akce Potravinová sbírka listopad 2021, která proběhla dne 20.11.2021 v Hypermarketu Albert, Žďár nad Sázavou. Již třetí rok se do ní zapojili hlavně fotbalisté kategorie U17, trenéři a další činovníci klubu.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 13.11 - 17.11

Ve středu 17. listopadu se uzavřela naší mládeži podzimní sezóna. Přinášíme poslední výsledky, které odehráli v divizi dorostenci a starší žáci.

Přečíst celý článek >>


U12 vyhrála halový turnaj v Okříškách!

Zvětšit

V neděli 21. listopadu se zúčastnila U12 mladších žáků halového turnaje v Okříškách.

Přečíst celý článek >>


FC Žďár nad Sázavou se o tomto víkendu zapojí do akce Sbírka potravin!

V sobotu 20.11.2021 se bude náš klub účastnit od 13,00  do 18,00 hod. v Hypermarketu Albert akce pod názvem Sbírka Potravin.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 6.11 - 7.11

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na středeční divizi starších žáků, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým H.Brodu.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 30.10 - 31.10

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní ligu mladších žáků, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým Sigma Olomouc.

Přečíst celý článek >>


S podzimem jsme se rozloučili prohrou!

V 1. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali Lanžhot. Ten si nakonec po bezgólovém poločase odvezl z Bouchalek všechny body, když po změně stran třikrát skóroval. Přezimujeme tedy v tabulce na jedenácté pozici.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 23.10 - 24.10

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na čtvrteční ligu mladších žáků, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým FŠ Třebíč. V neděli nastoupí dorostenci také proti Třebíči. Starší hrají v 12.00 a mladší v 14.15 hodin. V sobotu hrají v žákovské divizi starší žáci od 10.00 a 12.00 proti Kroměříži.

Přečíst celý článek >>


Ze Staré Říše se vracíme bez bodu!

V 13. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 24. října zavítali na hřiště Staré Říše. V krajském derby jsme čtyřikrát inkasovali a odešli poraženi..

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 16.10 - 17.10

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou ligu, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým MFK Vyškov. 

Přečíst celý článek >>


Barbora Smejkalová a Kamila Vamberová v reprezentaci WU 15

Zvětšit

Žďárská odchovankyně Barbora Smejkalová a Kamila Vamberová, která v našem klubu působí v tréninkovém procesu od mladších žáků reprezentovali Českou republiku do 15 let v přípravných zápasech proti Polsku!

Přečíst celý článek >>


Béčko Zbrojovky ztratilo první body ve Žďáře!

V 12. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí a v tabulce stoprocentní Zbojovku Brno B. Ta si nakonec odvezla z Bouchalek šťastný bod a poprvé v sezóně nevyhrála.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 9.10 - 10.10.2021

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní dorosteneckou divizi, kdy od 10.00 a 12.15 hodin hostíme na Bouchalkách tým Bedřichova. 

Přečíst celý článek >>


Z Humpolce vezeme tři body!

V 11. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 10. října zavítali na hřiště Humpolce. V krajském derby jsme od začátku dominovali a připsali si po čtyřech zápasech opět vítězství.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 2.10 - 3.10.2021

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou ligu, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým Zbrojovka Brno. 

Přečíst celý článek >>


Novým trenérem FC Žďas Josef Chmelík

Zvětšit
Po 10. divizním kole  skončil z osobních důvodů po vzájemné dohodě ve funkci hlavního trenéra u áčka mužů Petr Nedvěd. "Tímto bych chtěl Petru Nedvědovi poděkovat za velice kvalitní víceletou práci u áčka mužů," řekl předseda klubu Radim Chmelíček.Novým trenérem FC Žďas byl jmenován na dobu do konce podzimu 2021 Josef Chmelík.
 

Přečíst celý článek >>


Tasovice si odvezly z Bouchalek bod

Zvětšit

V 10. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali Tasovice. Ty si nakonec odvezly z Bouchalek šťastný a cenný bod.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 25.9 - 26.9.2021

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na nedělní žákovskou divizi, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým HFK Olomouc. V sobotu od 11.00 a 13.15 hostí dorost v divizi Kunštát.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR