FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

PRVNÍ PŘÍPRAVA ÁČKA PRO HLINSKO!

Zvětšit

V sobotu 11. února jsme v prvním přípravném utkání na jarní část sezóny změřili síly s divizním celkem Hlinska.

Přečíst celý článek >>


PRVNÍ MÍSTO KRAJSKÉHO VÝBĚRU KFS VYSOČINA U14!

Zvětšit

Velkého úspěchu dosáhl krajský výběr U14 na 26. ročníku turnaje O pohár předsedy Řídící komise Moravy. V konkurenci 7 krajů se podařilo našim hráčům obsadit historické PRVNÍ MÍSTO.Klub FC Žďas reprezentovali František Toman a Matyáš Havlík.

Přečíst celý článek >>


ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2022-2023

Zvětšit

Přinášíme v rozpise zimní plán přípravných zápasů našich týmů na umělé trávě.

Přečíst celý článek >>


Zimní příprava zahájena!

Po necelé dvouměsíční přestávce skončil po podzimu třetímu celku divizní tabulky FC Žďas Žďár odpočinek!

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny muži A

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mužstev. Dnes představíme tým mužů A, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali hlavního trenéra Václava Pohanku.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny muži B

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů. Dalším týmem, který představíme je tým mužů B, hrající I.A třídu. O hodnocení jsme požádali Pavla Kubiše.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší dorost U19

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U19 staršího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Michala Kadlece.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U15

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U15 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U14

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U14 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Radima Chmelíčka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U13

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U13 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Petra Procházku.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U12

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Michala Skalníka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší přípravka U11

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým starší přípravky U11. O hodnocení jsme požádali Vojtěcha Zedníčka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U9

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U9. O hodnocení jsme požádali Miloše Čecha.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U8

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U8. O hodnocení jsme požádali Jaroslava Litochleba.

Přečíst celý článek >>


SBÍRKA FC ŽĎAS POMÁHÁ SKONČILA ÚSPĚCHEM!

Zvětšit

Přečíst celý článek >>


Nemocné děti z Masarykova onkologického ústavu potěší stolní hry od fotbalistů

Přečíst celý článek >>


HLASUJ PRO HRÁČE PODZIMU MAREK ŠERÝ A TOMÁŠ JÍCHA!

Zvětšit

O nejlepším hráči podzimní částí sezóny můžete hlasovat do konce ledna!

Přečíst celý článek >>


FC ŽĎAS POMÁHÁ!

Zvětšit

Klub FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou společně s Nadací BJP Foundation pořádá sbírku stolních her pro Masarykův onkologický ústav Brno.

Přečíst celý článek >>


FC Žďas a hodnocení podzimní sezóny 2022-23

Zvětšit

V odkazu na klubovém televizním kanále je zhodnocení vydařené podzimní sezóny 2022-23.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR