FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 30.10 - 31.10

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní ligu mladších žáků, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým Sigma Olomouc.

Přečíst celý článek >>


S podzimem jsme se rozloučili prohrou!

V 1. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali Lanžhot. Ten si nakonec po bezgólovém poločase odvezl z Bouchalek všechny body, když po změně stran třikrát skóroval. Přezimujeme tedy v tabulce na jedenácté pozici.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 23.10 - 24.10

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na čtvrteční ligu mladších žáků, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým FŠ Třebíč. V neděli nastoupí dorostenci také proti Třebíči. Starší hrají v 12.00 a mladší v 14.15 hodin. V sobotu hrají v žákovské divizi starší žáci od 10.00 a 12.00 proti Kroměříži.

Přečíst celý článek >>


Ze Staré Říše se vracíme bez bodu!

V 13. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 24. října zavítali na hřiště Staré Říše. V krajském derby jsme čtyřikrát inkasovali a odešli poraženi..

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 16.10 - 17.10

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou ligu, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým MFK Vyškov. 

Přečíst celý článek >>


Barbora Smejkalová a Kamila Vamberová v reprezentaci WU 15

Zvětšit

Žďárská odchovankyně Barbora Smejkalová a Kamila Vamberová, která v našem klubu působí v tréninkovém procesu od mladších žáků reprezentovali Českou republiku do 15 let v přípravných zápasech proti Polsku!

Přečíst celý článek >>


Béčko Zbrojovky ztratilo první body ve Žďáře!

V 12. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí a v tabulce stoprocentní Zbojovku Brno B. Ta si nakonec odvezla z Bouchalek šťastný bod a poprvé v sezóně nevyhrála.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 9.10 - 10.10.2021

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní dorosteneckou divizi, kdy od 10.00 a 12.15 hodin hostíme na Bouchalkách tým Bedřichova. 

Přečíst celý článek >>


Z Humpolce vezeme tři body!

V 11. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 10. října zavítali na hřiště Humpolce. V krajském derby jsme od začátku dominovali a připsali si po čtyřech zápasech opět vítězství.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 2.10 - 3.10.2021

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou ligu, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým Zbrojovka Brno. 

Přečíst celý článek >>


Novým trenérem FC Žďas Josef Chmelík

Zvětšit
Po 10. divizním kole  skončil z osobních důvodů po vzájemné dohodě ve funkci hlavního trenéra u áčka mužů Petr Nedvěd. "Tímto bych chtěl Petru Nedvědovi poděkovat za velice kvalitní víceletou práci u áčka mužů," řekl předseda klubu Radim Chmelíček.Novým trenérem FC Žďas byl jmenován na dobu do konce podzimu 2021 Josef Chmelík.
 

Přečíst celý článek >>


Tasovice si odvezly z Bouchalek bod

Zvětšit

V 10. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali Tasovice. Ty si nakonec odvezly z Bouchalek šťastný a cenný bod.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 25.9 - 26.9.2021

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na nedělní žákovskou divizi, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým HFK Olomouc. V sobotu od 11.00 a 13.15 hostí dorost v divizi Kunštát.

Přečíst celý článek >>


Ze Startu Brno jedeme s vysokou prohrou

Zvětšit

V osmém kole moravskoslezské divize D v sobotu 25. září přivítali fotbalisté Startu Brno Žďár nad Sázavou. Vysokou výhru zařídili brněnští fotbalisté již v prvním poločase, kdy nastříleli pět branek.
 

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 18.9 - 19.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou divizi, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým 1.SC Znojmo. V neděli od 10.00 a 12.15 hostí dorost v divizi FK Blansko.

Přečíst celý článek >>


Hodonín si odvezl vysoké vítězství

Zvětšit

V 8. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali v tabulce druhý Hodonín. Ten si odvezl na jih Moravy jasné vítězství 6:0.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 11.9 - 12.9

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží.

Přečíst celý článek >>


V Bystřici jsme prohráli gólem v nastavení!

V rámci sedmého kola moravskoslezské divize D v sobotu přivítali fotbalisté Bystřice n.P. v okresním derby Žďár nad Sázavou. Výhru 2:1 jim zařídil v první minutě nastavení z pokutového kopu Sklenář.
 

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 4.9 - 5.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží.

Přečíst celý článek >>


Polná si odvezla z Bouchalek debakl!

Zvětšit

V 6. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali Polnou, která si z Bouchalek odvezla tenisového kanára.
 

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR