FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Výsledky letní přípravy muži A

Přečíst celý článek >>


BÉČKO ZAHÁJILO PŘÍPRAVU

V pátek 14. července zahájili fotbalisté FC Žďas Žďár B prvním tréninkem přípravu na novou sezónu. V ní se utkají v přípravných zápasech s týmy z krajských soutěží Vysočiny.

Přečíst celý článek >>


FOTBALISTÉ FC ŽĎAS ZAHÁJILI PŘÍPRAVU NA DIVIZNÍ SEZÓNU!

V pondělí 10. července zahájili divizní fotbalisté FC Žďas Žďár prvním tréninkem přípravu na novou sezónu. V ní se utkají v přípravných zápasech s týmy z divizní i nižší soutěže. Do poháru MOL CUP tento rok vstoupíme na hřišti soupeře v předkole proti vítězi utkání Nové Vsi a Humpolce.

Přečíst celý článek >>


BENFIKA ZAČNE JAKO NOVÁČEK SOUTĚŽE V CHOTĚBOŘI!

V úterý 27. června proběhl v Polné los nového soutěžního ročníku KP MUŽŮ. 

Přečíst celý článek >>


HISTORICKÝ POSTUP REZERVNÍHO TÝMU DO KRAJSKÉHO PŘEBORU!

Celou sezónu se pohyboval náš rezervní tým hrající I.A třídu na horních příčkách tabulky, kterou nakonec vyšperkoval postupem do nejvyšší krajské soutěže.O hodnocení úspěšné sezóny jsme požádali hlavního trenéra Pavla Kubiše.

Přečíst celý článek >>


MLADŠÍ ŽÁCI HRAJÍ PRVNÍ DVĚ KOLA VENKU!

Ve středu 21. června proběhl v Olomouci los nového soutěžního ročníku MORAVSKOSLEZSKÉ LIGY ŽÁKŮ. Nejvyšší domácí soutěž odstartuje v druhé polovině srpna.

Přečíst celý článek >>


STARŠÍ ŽÁCI PŘIVÍTAJÍ NA ÚVOD NOVÁČKA SOUTĚŽE!

Ve středu 21. června proběhl v Olomouci los nového soutěžního ročníku MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE ŽÁKŮ. Druhá nejvyšší domácí soutěž odstartuje v druhé polovině srpna.

Přečíst celý článek >>


DOROSTENCI ZAČÍNAJÍ DOMA S LÍŠNÍ

Ve středu 21. června proběhl v Olomouci los nového soutěžního ročníku MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE DOROSTU kategorie U19 a U17. Třetí nejvyšší domácí soutěž odstartuje v druhé polovině srpna.

Přečíst celý článek >>


MICHAL KADLEC HODNOTÍ ÚSPĚŠNOU SEZÓNU STARŠÍHO DOROSTU

Přinášíme vám hodnocení a statistiky staršího dorostu U19 hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali v krátkém rozhovoru hlavního trenéra Michala Kadlece.

Přečíst celý článek >>


Postupujeme po správné cestě, kterou jsme si dříve nastavili

Druhé místo v konečné divizní tabulce, navrch nejlepší střelec soutěže v kádru. Fotbalistům FC Žďas Žďár sezona vyšla.

 

Přečíst celý článek >>


V PŘÍPRAVĚ SE PŘEDSTAVÍME NA VÝCHODU ČECH!

Zvětšit

V přípravě na novou divizní sezónu nás čekají celkem čtyři utkání a začínáme v sobotu 15.července v jediném domácím zápase proti Boskovicím.

Přečíst celý článek >>


V MOL CUPU PŘÍPADNĚ DOMA AŽ V PRVNÍM KOLE!

Amatérské fotbalové týmy v regionech sice momentálně mají volno, ale brzy se vrátí k přípravě. Zanedlouho začíná nová sezona, kterou spoustu celků zahájí účastí v Mol Cupu. Týmy z celé Moravy už znají svůj jízdní řad v předkolech a prvním kole.

Přečíst celý článek >>


Fotbalisté Žďáru odmítli třetí ligu! Nejsme připravení, vysvětlil Chmelíček

Vysočina mohla mít jistotu minimálně jednoho klubu v Moravskoslezské fotbalové lize i pro nadcházející ročník. Nestalo se tak.

Přečíst celý článek >>


V PRVNÍM KOLE NOVÉ SEZÓNY HRAJEME NA VRCHOVINĚ!

Ve středu 21. června proběhl v Olomouci los nového soutěžního ročníku MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE. Čtvrtá nejvyšší domácí soutěž odstartuje první víkend v srpnu.

Přečíst celý článek >>


NA ZÁVĚR JSME NADĚLILI BYSTŘICI ŠEST BRANEK!

V sobotu 10. června jsme v domácím prostředí přivítali v rámci 26. kola moravskoslezské divize D Bystřici n.P. V zápase ve kterém  jsme po zásluze zvítězili jsme nadělili poslednímu celku tabulky na cestu do krajského přeboru šest branek.

Přečíst celý článek >>


PLANEO CUP 2023 - FINÁLE

O víkendu 3. - 4.6. 2023 se konalo finále PLANEO CUPu v Uničově, do kterého se probojovala kategorie U8 ( ročník 2015). Sešlo se zde 24 nejlepších týmů a FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou byl mezi nimi.

Přečíst celý článek >>


Volební valná hromada 2023

V pátek 3.6. 2023 proběhla na fotbalovém hřišti ve Žďáře nad Sázavou VOLEBNÍ VALNÁ HROMADA. Po základním procedurách byla přednesena zpráva o činnosti, kterou přednesl předseda Radim Chmelíček.

Přečíst celý článek >>


JIHLAVSKÉ REZERVĚ JSME NADĚLILI BŮRA!

V sobotu 3. června jsme se v rámci 25. kola moravskoslezské divize D představili na hřišti rezervy Jihlavy. V zápase jsme sice obdrželi první branku, ale poté jsme pěti góly v řadě rozhodli o vítězi krajského derby.

Přečíst celý článek >>


HUMPOLEC SI ODVEZL Z BOUCHALEK PŘEKVAPIVÝ BOD!

V pátek 26. května jsme v domácím prostředí přivítali v krajském derby Humpolec. Po vedoucí brance kanonýra Šerého se dokázali prosadit i hosté a utkání tak skončilo nečekanou dělbou bodů.

Přečíst celý článek >>


ŠLÁGR KOLA SKONČIL NEROZHODNĚ!

V neděli 21. května jsme se v rámci 23. kola moravskoslezské divize D představili na hřišti čtvrtého Lanžhota.V zápase jsme nastřelili dvakrát brankovou konstrukci a odvezli si jeden bod.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR