FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U15

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U15 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U14

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U14 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Radima Chmelíčka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U13

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U13 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Petra Procházku.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U12

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Michala Skalníka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší přípravka U11

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým starší přípravky U11. O hodnocení jsme požádali Vojtěcha Zedníčka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U9

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U9. O hodnocení jsme požádali Miloše Čecha.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U8

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U8. O hodnocení jsme požádali Jaroslava Litochleba.

Přečíst celý článek >>


SBÍRKA FC ŽĎAS POMÁHÁ SKONČILA ÚSPĚCHEM!

Zvětšit

Přečíst celý článek >>


Nemocné děti z Masarykova onkologického ústavu potěší stolní hry od fotbalistů

Přečíst celý článek >>


HLASUJ PRO HRÁČE PODZIMU MAREK ŠERÝ A TOMÁŠ JÍCHA!

Zvětšit

O nejlepším hráči podzimní částí sezóny můžete hlasovat do konce ledna!

Přečíst celý článek >>


FC ŽĎAS POMÁHÁ!

Zvětšit

Klub FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou společně s Nadací BJP Foundation pořádá sbírku stolních her pro Masarykův onkologický ústav Brno.

Přečíst celý článek >>


FC Žďas a hodnocení podzimní sezóny 2022-23

Zvětšit

V odkazu na klubovém televizním kanále je zhodnocení vydařené podzimní sezóny 2022-23.

Přečíst celý článek >>


ROZHOVOR S HRÁČEM 13.KOLA DIVIZE D!

Žďárský stoper Tomáš Vokoun hodnotí uplynulou podzimní sezónu.

Přečíst celý článek >>


PODZIM JSME ZAKONČILI VÝHROU V BYSTŘICI!

V pátek 28. října jsme se v rámci třináctého kola moravskoslezské divize D představili na půdě okresního rivala Bystřice n.P. V zápase jsme si připsali tři body, když jsme o vítězství rozhodli na začátku druhé půle.

Přečíst celý článek >>


Jihlavská rezerva si odvezla z Bouchalek vysokou prohru!

V neděli 23. října jsme v 12. kole moravskoslezské divize D zdolali rezervní tým Jihlavy, když se o třech bodech rozhodlo v prvním poločase.

Přečíst celý článek >>


Z HUMPOLCE VEZEME TŘI BODY!

V sobotu 15. října jsme se v rámci jedenáctého kola moravskoslezské divize D představili na půdě posledního celku soutěže Humpolce.  V zápase jsme si připsali tři body, když obě branky vstřelil Jan Henzl.

Přečíst celý článek >>


LANŽHOT JSME ZASLOUŽENĚ PORAZILI!

V neděli 9. října jsme v 10. kole moravskoslezské divize D zdolali ambiciózní tým Sokol Lanžhot, když se o jediný gól zápasu postaral Jan Henzl.

Přečíst celý článek >>


V neděli přijede ambiciózní Lanžhot!

V neděli 9. října nás čeká od 15.00 hodin v bojích o divizní body nepříjemný soupeř z Lanžhotu, který se netají postupovými ambicemi!

Přečíst celý článek >>


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U8 POSTOUPILA DO FINÁLE PLANEO CUPU!

Zvětšit

Osm celků věkové kategorie U8 se sešlo v úterý 4.října na Tyršově stadionu v Šumperku, aby se v rámci kvalifikace oficiálního poháru mládeže PLANEO CUP střetlo o postup do celorepublikového finále. 

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR