FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V domácím prostředí jsme ztratili první body!

Ve druhém domácím zápase sezóny jsme přivítali Starou Říši. Po nevydařeném začátku utkání, kdy jsme rychle inkasovali, se nám ve druhém poločase po brance Starého podařilo alespoň vyrovnat.

ŽĎÁR N.S. - STARÁ ŘÍŠE  1:1(0:1)

Rozhodčí: Sivera  ŽK: 0:0 ČK: 0:0 Diváci: 170  Poločas: 0:1. Branka:  69. Starý - 4.Švarc
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - Trojánek, Vitásek, Novotný, Vokoun - Nedvěd, Sodomka, Severa - Šerý, Henzl, Starý.

Začátek zápasu začal pro domácí studenou sprchou. Ve 4. minutě nachytal domácí obranu v nedbalkách Švarc a poslal hosty střelou z vápna do vedení - 0:1. Domácí se snažili ihned vyrovnat, ale hlavička Novotného v 9. minutě nechala vyniknout dobře chytajícího Dutku.Obrázek hry měl i nadále do konce poločasu stejný scénář. Hosté se jen bránili a domácí se neúspěšně pokoušeli vyzrát na dobře organizovanou obranu hostí.

Druhý poločas začal opět aktivitou domácích fotbalistů a ve 46. minutě zkoušel pozornost Dutky z vápna střílející Henzl. Ze stejné pozice to zkoušel v 65. minutě Šerý, ale také našel připravenou náruč Dutky. V 69. minutě domácí konečně vyrovnali. Standardka Nedvěda z pravé strany si našla na malém vápně hlavu Starého a domácí se mohli radovat - 1:1. Stejná dvojice rozjela v 76. minutě další akci z levé strany. Nedvěd přostrčil ve vápně míč na Starého, ten ale opět po střele po zemi našel připravené rukavice Dutky. V závěru se v 88. minutě osmělili celý zápas bránící se hosté, ale střelu z dálky vyrazil Jícha na roh. Po neustálé územní převaze jsme si tak do divizní tabulky připsali jen bod.

Video ze zápasu: https://youtu.be/_2_NpABLQRc

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR