FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V sobotu přivítáme v MOL CUPU Ždírec!

Zvětšit

V sobotu 24. července se utkají v předkole Českého poháru pod názvem MOL CUP naši fotbalisté v derby se Ždírcem nad Doubravou, začátek je v 17.00 hodin.

Po jednoleté koronavirové odmlce, kdy jsme se poháru neúčastnili nám bude v předkole stát krajský rival ze Ždírce nad Doubravou. Vítěz tohoto zápasu přivítá na svém stadiónu ve středu 11. srpna slavnou Zbrojovku Brno. Našim fotbalistům se v domácím poháru v předešlých letech moc nedařilo a sedmkrát odešli poraženi hned v prvním kole. Poslední výhru a postup do dalších kol jsme si připsali v poháru přesně před třemi lety, když jsme zvítězili s H.Brodem 3:0. V následujícím kole jsme pak podlehli po velkém boji právě Zbrojovce Brno 0:2. 

V sobotní pohárové generálce jsme v sobotu 17. července prohráli v  Ústí nad Orlicí 5:4(1:2). Branky vstřelily Severa, Henzl, Švoma a Šerý.

Předkolo MOL CUP: sobota 24.7 v 17.00 hodin   FC Žďas Žďár nad Sázavou – SK DEKORA Ždírec nad Doubravou

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR