FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V TASOVICÍCH SE BODY DĚLILY!

V neděli 23. dubna jsme se v rámci devatenáctého kola moravskoslezské divize D představili na hřišti Tasovic.  V zápase jsme po vyhraném prvním poločase nakonec v tom druhém zachraňovali remízový stav.

TASOVICE - ŽĎÁR N.S.  2:2(0:1)

Rozhodčí: Rosický  ŽK: 2:4 ČK: 0:1(92.Nedvěd)  Diváci: 260  Poločas: 0:1. Branky: 61. a 64. Dítě - 2. Srnský Michal, 74. Henzl
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - Fiala, Vitásek,Novotný(81.Severa), Vokoun - Nedvěd, Sodomka,Starý, Švoma - Henzl,Srnský Michal(71.Srnský David)

Lepší vstup do utkání měli hosté a po chybě domácího gólmana otevřel skóre ve 2. minutě Michal Srnský - 0:1. Domácí zahrozili v 19. minutě, ale akci po pravé straně v poslední chvíli zachránil Vokoun. V 30. minutě se do dobré příležitosti dostali Starý a z dorážky Sodomka, ale skóre se nadále neměnilo. V 35. minutě se z domácí standardky dostal míč k nepokrytému hráči, ten naštěstí nezakončil přesně. Do kabin tak odcházeli spokojenější hosté.

Druhý poločas se dlouho nic vážného nedělo až v 58. minutě po rychlé akci hostů z levé strany odvracela domácí obrana tento útok na roh. V 61. minutě bylo vyrovnáno. Domácí střelecký pokus nejprve Jícha vyrazil, ale dorážející Dítě se nemýlil - 1:1. V 64. minutě následovala standardka domácích a hlavou posunutý míč dopravil do sítě znovu Dítě - 2:1. V 67.minutě se v dobré příležitosti objevil Švoma , ale domácí brankář Koukal byl na místě a jeho pokus chytil. V 74. minutě se na levé straně uvolnil Henzl a jeho střela znamenala vyrovnání - 2:2. V poslední minutě se ještě do šance dostali domácí, ale stav utkání se nezměnil. V 92. minutě ještě rozhodčí Rosický udělil hostujícímu Nedvědovi červenou kartu, což byl poslední moment tohoto zajímavého zápasu.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR