FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vedoucí Zbrojovka B v neděli na Bouchalkách!

V neděli 24. září přivítáme od 15.30 hodin v rámci 8. kola moravskoslezské divize D vedoucí Zbrojovku Brno B. Budeme se snažit navázat na dvě domácí vítězství a brněnského favorita překvapit!

Ve čtyřech vzájemných divizních zápasech jsme se utkali s rezervou Zbrojovky a ve třech případech se body dělily.Jednou byla úspěšná Zbrojovka, která zvítězila 4:0.Náš soupeř se představil minulé kolo ve Velkém Meziříčí,kde suveréně zvítězil.

7.kolo

Béčko Zbrojovky vybojovalo v sedmém utkání divize šestou výhru. Na hřišti Velkého Meziříčí zvítězili Brňané 5:0. Dvakrát se trefil Kluska, jednou Pragr a ve druhé půli další dva zásahy přidal uzdravený Ondra Pachlopník.

Zbrojovka zůstává díky výhře na první pozici o skóre před Lanžhotem, který dnes také zvítězil a má stejně bodů.

„Se začátkem utkání jsme byli spokojení, po třetím gólu jsme ale poněkud polevili a trochu jsme vypnuli. V té době nás ale podržel gólman Vlasta Hrubý, který zneškodnil dvě nebezpečné šance. O pauze jsme si k tomu museli něco říct a druhou půli už mužstvo zase odpracovalo výborně. Pomohl nám také návrat Petera Štepanovského po karetním trestu. Po dlouhé době hrál také Ondra Pachlopník a prokázal, jaký je to fotbalista. Máme tři body, ale musíme pracovat dál, čeká nás druhý venkovní duel v řadě ve Žďáru," komentoval utkání trenér Lukáš Kříž.

V.Meziříčí - Zbrojovka B 0:5(0:3)

Branky: 4. a 28. Kluska, 83. a 90. Pachlopník, 14. Pragr.
Rozhodčí: Švehla - Pavlas, Šíma.
Žlutá karta: 84. Chlup (VEL).
Diváci: 300

Zbrojovka B: Hrubý - Strnad, Vit, Peška, Štepanovský, Kohoutek (46. Kolečkář), Pragr (46. Hlucháň), Kluska (46. Juritka), Gaszczyk (66. Ryšavý), Hellebrand (60. Pachlopník), Šmid. Trenér Kříž.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR