FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÍTĚZNOU SÉRII NEZASTAVIL ANI HUMPOLEC!

V neděli 5. listopadu jsme ve 14. kole moravskoslezské divize D přivítali Humpolec. Po jednoznačné třígólové výhře jsme si připsali již pátý vítězný zápas v řadě!

 FC ŽĎAS - Humpolec  3:0(1:0)

Rozhodčí:Brezáni ŽK: 2:4 ČK: 0:0 Diváci: 180  Poločas: 1:0. Branky: 32.Nedvěd, 48.Krajčo, 72.Šerý
FC Žďas Žďár n. S. : Jícha - Vitásek,Dočekal,Fiala,Jiroušek(68.Galia) - Severa(46.Novotný),Krajčo(79.Henzl),Nedvěd(46.Starý),Horák(85.M.Srnský),Sodomka - Šerý

Do utkání měli lepší vstup domácí fotbalisté.V 5. minutě to zkoušel Šerý a ve 12. minutě Krajčo, ale hostující Dubec byl připravený a obě situace vyřešil.V 17. minutě se před branku domácích dostali také hosté, ale závar před Jíchou vyřešila domácí obrana. Ve 32. minutě se již skóre měnilo, to když Nedvěd z blízka dopravil míč do hostující sítě - 1:0. Nebezpečnou střelu z dvaceti metrů vyslal ještě ve 45. minutě Dočekal, ale jeho přízemní střela otřela Dubcovu tyč.

Druhý poločas začali opět lépe domácí a ve 48. minutě zvýšil jejich náskok Krajčo - 2:0. V 57. minutě se osmělili také hosté, ale jejich pěkná akce skončila nastřelenou tyčí. Další dvě šance domácích kolem 65. minuty vyřešil hostující Dubec. Na individuální akci Šerého v 72. minutě byl již ale krátký. To domácí útočník střelou na zadní tyč fakticky rozhodl o osudu utkání - 3.0. Zbytek zápasu byl již ovlivněn několika střídáními a domácí již zkušeně kontrolovali pátou výhru v řadě.

Video sestřih ze zápasu:

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR