FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 14.8 - 15.8:

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

FC ŽĎAS – SPARTA BRNO 0:0

Středeční vložené kolo:

FC ŽĎAS – 1.SC.ZNOJMO 2:4(0:1)

Branky: Dočekal, Toman

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

FC ŽĎAS – SPARTA BRNO 1:2(1:0)

Branka: Šikula

V úvodních 10 minutách si hosté vytvořili tlak, který jsme přečkali a poté hru vyrovnali. První gólovou šanci jsme ještě nevyužily, ale v 18. minutě jsme už šli do vedení, kdy po důrazném souboji ve vápně vystřelil Šikula vedoucí branku. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná s minimem šancí. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili jsme si gólovou šanci, kterou jsme bohužel neproměnily. Po vystřídání jsme již nebyly tak nebezpeční a soupeř začal mít tlak. Na konci zápasu soupeř bohužel zápas otočil a výsledek si pohlídal.

Středeční vložené kolo:

FC ŽĎAS – 1.SC.ZNOJMO 3:1(2:0)

Branky: Polívka, Prudík, Suský

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a bylo jen otázkou času, kdy se dostaneme do vedení. Po krásné střele Polívky z 18 metrů jsme vedli 1:0. Po další krásné kombinaci utíkal Prudík sám na gólmana, kterého zkušeně přehodil a poločas jsme vyhráli zcela zaslouženě 2:0. V druhém poločase byl průběh hry stejný, kde jsme kombinovali a vytvářeli si šance. Po rychlém brejku tváří tvář proměnil svou šanci Suský a bylo to již 3:0. Poté jsme prostřídali a hra upadla a soupeř po zbytečném rohovém kopu snížil. Zápas jsme zaslouženě vyhráli, nutno podotknout, že soupeř byl slabý a výsledek měl být daleko vyšší.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15

FC ŽĎAS – SK LÍŠEŇ 1:6 (1:1)

Branka: Vaverka

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14

FC ŽĎAS – SK LÍŠEŇ 3:4 (0:3)

Branky: 46´a 53´Boháček, 79´Zych

Sestava: Pešek - Čížek, Promberger (73ˇMach), Dvořák, Svoboda - Pipek (54. Mareš), Chmelíček, Havelka, Vaverka, Zych, Kučka (41´Boháček)

Hodnocení:

Je spousty věcí, které musíme změnit, tak jen krátce k utkání. Není to poprvé, kdy první poločas z naší strany nestojí za zmínku. Je ale fajn, že kluci dokáží zareagovat a určité věci, chování atp. změnit. Holt poločasovou bouřku potřebujeme asi častěji... V 53´jsme se výsledkově vrátili do utkání, vypracovali si některé další příležitosti, ale bohužel bez efektu. Je to velká škoda, soupeř se vší úctou měl být poražen, i když na druhou stranu také spousty gólovek nevyužil. Promarněný první poločas jsme bohužel nedohnali.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

ZLÍN - ŽĎÁR 12:1 (4:1, 4:0, 4:0 )

Branka: Toman

Sestava: Šik - Irovský, Teplý, Odvárka, Havlík, Svoboda, Prokůpek, Toman (Krajíc, Staněk, Fiala, Jašek, Chroustovský)

Hodnocení:

Celé utkání nás provázela složitá řešení herních situací, nevyhnuli jsme se inkasování několika slepených gólů a v našem zakončení jsme si počínali příliš pomalu. I přes náš celkem dobrý vstup do utkání, kdy jsme se ujali vedení, byli domácí kompaktnější a zaslouženě vyhráli. Budeme dál pracovat v tréninku na zlepšování herního projevu, rychlejším řešení herních situací a větší pracovitosti všech hráčů.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

ZLÍN - FC ŽĎAS  27:1 (7:0, 12:1,8:0)

Branka: R. Had

Sestava: Michut, S.Sláma, M. Had, R. Had, J. Sláma, Bureš, Beneš, Suchý, Ptascek, Burian, Filippi, Štourač, Staněk.

Hodnocení:

Špatný výkon jsme podali v celém utkání. 15. minut jsme se drželi a prohrávali 1:0. Bohužel po prostřídání základní sestavy jsme začali inkasovat jeden gól za druhým. Bohužel poté šli i hráči základní sestavy svým výkonem dolů. V zápase jsme byli bázlivý, slabý v osobních soubojích, vůbec ve všech činnostech. Podržel nás brankář Michut, který chytil dalších 15 gólů a dobrých deset samostatných nájezdů ještě domácí zahodili. V tréninku se zaměříme na dovednosti s míčem, které klukům chybí z přípravkových kategorií.

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR