FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 16.10 - 17.10

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou ligu, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým MFK Vyškov. 

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

FC ŽĎAS  - BEDŘICHOV 4:1(2:0)

Branky: Otava 2, Otava, Homolka

Hodnocení:

Zasloužené vítězství. Po celých 90 minut jsme byli lepší a fotbalovější. Hosté hrozili pouze z rohových kopů. Při větším klidu v koncovce mohl být rozdíl ve skóre i vyšší.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

FC ŽĎAS  - BEDŘICHOV 8:2(1:2)

Branka: Suský 4,Baxant ,Šikula, Prudík, Hotárek

Hodnocení:

Utkání rozdílných poločasů. V prvním poločase v naší hře převládla ležérnost a nedůraz. Po poločasové bouřce v kabině se hra zlepšila. Přišel důraz v soubojích i dostatečný pohyb bez míče. Výsledek se poté dostavil. Velkým vykřičníkem je označen první poločas a počet zahozených brankových příležitostí.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

JIHLAVA - FC ŽĎAS 3:6 (1:1, 0:1, 2:4)

Branky: Toman 2, Prokůpek 2, Havlík, Jašek.

Sestava: Irovský - Odvárka, Teplý - Sedlák ,Havlík, Svoboda, Prokůpek - Toman ( Jašek,Staněk, Chroustovský, Krajíc)

Hodnocení:

Jsem rád, že mohu kluky pochválit. Dnes jsme herně podali zatím nejlepší výkon v sezóně a s fotbalově zdatným soupeřem utkání zvládli velmi dobře. Hráli jsme po celou dobu koncentrovaně do defenzivy a hrozili nebezpečnými kontry. Trestali jsme po našem aktivním napadání, kdy jsme soupeře dostali pod tlak a následně dobře zavírali prostor. Všichni hráči se vydali ze sil, byli jsme houževnatí, měli i dost střeleckých pokusů. Objevili se nadstandartní výkony některých hráčů, dnešní úspěch jde však za poctivostí celého mužstva.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

JIHLAVA - FC ŽĎAS 13:3 (4:1, 4:1, 5:1)

Sestava: Filippi -  S.Sláma, Beneš, Ptascek, R.Had, M.Had, Straka, Bureš, Kysilka, Fiala, Suchý.

Branka: Fiala, Ptascek, Beneš

Hodnocení:

Nastoupili jsme bez nemocného brankáře, kterého ale výtečně zastoupil hráč z pole. Opět jsme nezachytili začátek zápasu a v 5.minutě prohrávali 3:0. Poté jsme teprve začali hrát a byli hlavně prvních dvacet minut druhé třetiny aktivnějším celkem. Vstřelili jsme i dvě branky. Bohužel jsme ale nevyužili dalších pět tutových šancí a místo snížení nám domácí dali tři branky do šatny a odskočili na 8:2. Poslední třetinu jsme opět hráli aktivně a kombinačně. Zápas byl ve větších pasážích vyrovnaný, ale domácí na rozdíl od nás dokázali využít nabídnuté příležitosti. Mrzí hlavně dvě inkasované branky v poslední minutě. Konečný výsledek určitě neodpovídá předvedené hře. Snažíme se hrát kombinační fotbal, ale bohužel dostáváme strašně laciné branky.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR