FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 18.6 - 19.6

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

Znojmo - FC ŽĎAS 9:2 (5 :1)

Branka: P.Matoušek, Otava

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

Znojmo - FC ŽĎAS 2:4 (0 :1)

Branky: Hotárek 2,Toman, Suský

Hodnocení:

Poslední zápas sezóny jsme odehráli za velmi horkého počasí ve Znojmě. Do utkání se nám podařilo velmi dobře vstoupit a 20 minut domácí pouze odkopávali míče. Při větším klidu v koncovce mohl být náskok vyšší. Následovala pasáž utkání, kdy domácí diktovali tempo hry a Mach musel několikrát vytáhnout výborný zákrok. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým náskokem. V úvodu druhého poločasu přišel šok, dva míče za obranu, nedorozumění v obraně a s brankářem a dvě laciné branky. Hráči však ukázali charakter a vůli a utkání dokázali otočit zpět na naši stranu. Musíme pochválit střídající hráče, protože v tomto utkání velmi oživili naši hru. Po závěrečném hvizdu propukla velká radost z 23 vítězství a druhého místa v tabulce. Cesta ze Znojma bude jistě dlouho v našich myslích a popěvek tak jsme druhý no a cóó, jistě nejlepšímu řidiči autobusu zněl ještě nějakou dobu v uších. Za trenérský tým děkujeme klukům za perfektní sezónu. Děkujeme rodičům, vedení klubu, sponzorům, fanouškům a v neposlední řadě hráčům i trenérům z kategorii U19 a U15 za pomoc v těžkých chvílích sezony 21/22.

Video: https://www.youtube.com/shorts/C7SgiSYimTQ

Foto: https://www.instagram.com/p/Ce80UvuKhoh/

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Boskovice 17:1 (5:0, 9:1, 3:0)

Sestava: Navrátil - Odvárka,Teplý - Irovský,Havlík, Svoboda, Prokůpek - Toman (Staněk, Krajíc, Kotovic, Chroustovský, Fiala, Jašek)

Branky: Toman 7, Havlík 3, Prokůpek 2, Kotovic 2, Irovský, Jašek Kotovic

Hodnocení:

V posledním utkání sezóny podali kluci dobrý výkon, hráli s chutí, aktivně, snažili se kombinovat. Měli jsme velké množství šancí a řadu z nich dokázali proměnit. Zasloužené a výrazné vítězství symbolicky v poslední minutě uzavřel nejlepší střelec mužstva Toman. Jsme rádi, že jsme sezónu zakončili vítězně se závěrečným výrazným oslavným pokřikem!

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Boskovice 8:2(3:1,2:0,3:1)

Hodnocení:

Do posledního utkání jsme nastoupili s rekordním počtem 16 hráčů. Celý zápas jsme dominovali a utkání dovedli do zaslouženého vítězství. Závěrečnou děkovačku s fanoušky si kluci užili. Na závěr děkujeme rodičům, fanouškům a všem, kteří nás podporovali v celé sezóně.

Video: https://youtu.be/yJzmtqTehis

Foto: https://www.instagram.com/p/Ce8g_Tjq20-/

 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR