FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 18.9 - 19.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou divizi, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým 1.SC Znojmo. V neděli od 10.00 a 12.15 hostí dorost v divizi FK Blansko.

VÝSLEDKY NAŠÍ MLÁDEŽE:

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

HUMPOLEC - FC ŽĎAS  1:8(1:1)

Branky: Dočekal 2, Bureš 2, Homolka 2, Novotný, Mach.

Hodnocení:

Do Humpolce jsme odcestovali s cílem konečně naplno bodovat. To se nám povedlo. Po zlepšeném výkonu v druhém poločase jsou tři body zaslouženě naše.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

HUMPOLEC - FC ŽĎAS  1:6(0:3)

Branky: Baxant, Suský, Prudík, Šikula, Hlaváč, Hotárek.

Hodnocení:

Povedený vstup do utkání a soustředěný výkon během celého utkání přinesl jasnou výhru. V utkání se nám dařila kombinace a potěšením je spolupráce všech hráčů. Pokud by naše koncovka byla více v klidu a některé situace nebyly zbytečně přehrávány, mohlo být skóre ještě mnohem jednoznačnější. Potěšením je vzrůstající forma hráčů, kteří doposud neodehráli mnoho minut. Konkurence na jednotlivé posty se zvětšuje. 

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15

FŠ TŘEBÍČ - FC ŽĎAS  1:5 (1:2)

Branky: Toman 2, Boháček 2, Holec

Hodnocení:

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14

FŠ TŘEBÍČ - FC ŽĎAS  2:9 (1:5)

Branky: Zych 2, Kučka 2, Mareš 2,Promberger, Chmelíček, Krahula.

Hodnocení:

Utkání na těžkém terénu, proti nepříjemnému protivníkovi jsme zvládli na jedničku. Úvodní inkasovaná branka nás nijak nevybočila a pěti vstřelenými brankami během dvaceti minut jsme domácím vzali vítr z plachet. Rosteme zápas od zápasu, má to stoupající tendenci. Potěšující je také skutečnost, že z dosud odehraných šesti utkání se již 14-ti hráčům podařilo alespoň jednou vstřelit branku. Už se těšíme na duely s týmy z vršku tabulky.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

FC ŽĎAS – H.BROD 16:3 (5:0, 6:1, 5:2 )

Branky: Toman 5, Prokůpek 4, Havlík 3, Jašek 3, Krajíc.

Sestava: Šik - Irovský,Teplý - Svoboda,Havlík,Prokůpek - Toman,Jašek (Staněk, Fiala, Krajíc, Odvárka)

Hodnocení:

Do utkání jsme vstoupili rychlými dvěma brankami a aktivitou. Následovala horší pasáž, kde jsme byli nepřesní a příliš spěchali. Koncem první třetiny jsme se do hry znovu vrátili a pokud jsme drželi míč v kombinaci a hráli po zemi, byli jsme poměrně úspěšní i v zakončení. Další dvě části jsme měli utkání pod kontrolou a předvedli několik hezkých kombinací s následným gólovým efektem. I přes několik zaváhání ve snaze konstruktivní rozehry jsme utkání zaslouženě vyhráli. Jsme rádi za vstřelené branky. Co se týká herního projevu však víme, že jsme už odehráli lepší utkání.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

FC ŽĎAS – H.BROD 10:3 (7:1, 2:2, 1:0)

Branky: J.Sláma 5, Beneš 2, Bureš, S.Sláma, Ptascek.

 Sestava: Michut -  S.Sláma, Bureš, Beneš, Suchý, Straka, Ptascek, R.Had, Synek, J.Sláma, M.Had.

Do utkání jsme vlétli jako uragán a ve 20. minutě to bylo 7:0. Vycházela nám kombinace, presink, koncovka. Soupeř se nemohl dostat vůbec na naši půlku hřiště. Několik šanci jsme ještě zahodili a tak soupeř v závěru třetiny zkorigoval na 7:1.

Druhou třetinu jsme začali vlažně a hosté brzy snížili na 7:2. Náš výkon začal pomalu klesat a navíc jsme někdy nedali i nemožné. Tato část třetiny tedy nakonec skončila 2:2.

Třetí třetinu jsme zahráli velmi špatně. Přestali jsme kombinovat, začali nakopávat míče a hosté několikrát po kontrech za obranu zahrozili v koncovce. Nakonec se nám ale podařila vstřelit jediná branka této třetiny a vyhráli tak zaslouženě 10:3.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR