FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 20.8 - 21.8

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi starších žáků, kdy od 14.00 hostíme tým SK Líšeň. 

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

H.Brod - Žďár 1:0 (0:0)

Sestava : Cymrykovyč - Hotárek, Prudík, Matoušek P., Klimeš -  Mikíšek, Mach A. - Dočekal (60. Šikula), Lysák (75. Hlaváč), Suský (75. Matoušek J.) -  Srnský (80. Křesťan)

N: Chmelík

Hodnocení:

Sehráli jsme pro nás poměrně smolné utkání, kdy jsme zvlášť v prvním poločase byli lepším a aktivnějším týmem. V celém utkání jsme si vypracovali tři vyložené šance, které jsme ať Mikíškem či Srnským neproměnili.  Domácí prakticky šance neměli,  inkasovali jsme až ze sporně nařízeného pokutového kopu v 78 min, kdy jsme měli míč v našem držení. V závěru utkání nám k vyrovnání chyběla trpělivost a přesnost v kombinaci. Kluci si za svůj výkon zasloužili minimálně bod, ale dnes rozhodly naše neproměněné šance a malý důraz v soupeřově vápně.  V utkání se objevovalo řešení útočných herních situací na kterých pracujeme v tréninku s horší finální fází na které budeme dál pracovat. 

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

H.Brod - Žďár 7:1 (3:0)

Branky: Mihok

Hodnocení:

Až na úvodních 10 minut a pasáž kolem 30. minuty kdy jsme si dokázali vytvořit 2 brankové příležitosti, nebyl náš výkon dobrý. Hráli jsme velmi ustrašeně a sopupeř nabídnuté příležitosti nemilosrdně trestal.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15:

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - 1.SC Znojmo 0:3 ( 0:0)

Sestava: Pešek - Havelka, Dočekal, Svoboda L., Svoboda P., Boháček, Chmelíček, Stránský (65´Prokůpek), Mach (72´Starý), Zych, Promberger

Hodnocení:

Náš tým, který trápí zranění, nemoci a také dobíhající dovolené čekal v úvodním soutěžním kole jeden z favoritů soutěže. Hosté měli po většinu utkání územní převahu, kterou brankově vyjádřili ve druhé půli. Klukům ale patří pochvala za to jak náročné utkání odbojovali. Věříme, že se tým dá brzy dohromady, dotrénujeme a hned v příštím kole budeme silnější.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14:

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - 1.SC Znojmo 4:6 ( 3:4)

Sestava: Navrátil - Teplý, Staněk, Irovský, Odvárka, Jašek, Prokůpek, Šiljeg, Bobula, Havlík, Svoboda, Pacal, Chroustovský, Toman, Kotovic

Branky : Toman 2, Havlík, Prokůpek

Hodnocení:

Bylo to utkání velice dobré úrovně proti kvalitnímu soupeři. Měli jsme výborný vstup do utkání, kdy jsme se dostali do vedení 2:0. Bohužel soupeř nám mezi 22-28.minutou skóre otočil na 2:3. Do konce poločasu jsme nejdříve srovnali, aby soupeř hned za minutu zase vedl.

Rozhodují fáze utkání přišla mezi 40-60.minutou, kdy jsme srovnali na 4:4 a měli další 3 velké šance a mohli tak rozhodnout o utkání. V tento moment jsme hráli fakt velice dobře. Bohužel hra se pak zase otočila a Znojmo začalo být lepší a čím dál více se tlačilo k naší brance, výsledkem byly dvě obdržené branky v posledních deseti minutách a konečná prohra 4:6.Kluci si zaslouží pochvalu za nasazení a přístup k utkání, bohužel jsme udělali hodně individuálních chyb.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

Vysočina Jihlava - FC ŽĎAS 22:3(10:1)

Sestava: Michut – S.Sláma, Podborský,Musil, Koval, Beneš, Straka,J.Sláma, Fiala,Smutka, Ptaszek.

Branky: Smutka, J.Sláma,Koval

Hodnocení:

Prvních 15.minut jsme byli vyrovnaným soupeřem a skóre bylo bezgólové.Dobře jsme kombinovali měli i dvě šance na otevření skóre.Poté jsme ale do konce poločasu dostali několik zbytečných branek. Soupeř navíc střídal celé dvě osmičky hráčů,my měli pouhé dva hráče na střídání.Druhý poločas jsme již rezignovali a při absenci pomezních rozhodčích padlo několik branek z ofsajdových pozic.Jinak nám od 15.minuty po zbytek zápasu chybělo nasazení,kombinace a zápas jsme s narůstajícím skóre odchodili.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

Vysočina Jihlava - FC ŽĎAS 16:0(9:0)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR