FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 2.10 - 3.10.2021

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní žákovskou ligu, kdy od 10.00 hostíme na Bouchalkách tým Zbrojovka Brno. 

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

FC ŽĎAS – KUNŠTÁT  2:1(1:1)

Branky: Otava, Bureš

Hodnocení:

Zasloužená výhra po zlepšeném výkonu ve druhém poločase.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

FC ŽĎAS – KUNŠTÁT  10:0(7:0)

Branky: Suský 4, Šikula 3, Baxant , Hotárek,Prudík.

Hodnocení:

Od začátku utkání jsme dominovali a diktovali tempo hry. Soupeř nestíhal zachytávat naše průnikové přihrávky. Po pěkných kombinacích jsme především v prvním poločase vstřelili několik branek. Po prostřídání do druhého poločasu nám vázla již souhra a utkání se jen dohrávalo.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15

FC ŽĎAS – HFK OLOMOUC 1:3 (0:2)

Branka: Boháček

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14

FC ŽĎAS – HFK OLOMOUC 2:1 (2:0)

Branky: Zych, vlastní

Hodnocení:

V úvodním dějství jsme působili ospalým dojmem, i přesto jsme se dokázali dostat do dvoubrankového vedení. Těsně před odchodem do kabin došlo k vyloučení našeho brankáře a bylo jasné, že s vcelku poklidného utkání bude pořádné drama. To se také potvrdilo. Klobouk dolů před hráči za odpracovaný druhý poločas v oslabení. Někteří dohrávali s velkým sebezapřením.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

HS KROMĚŘÍŽ - FC ŽĎAS 5:4 (3:1, 0:1, 2:2 )

Branky: Toman 3, Havlík

Sestava: Šik - Irovský,Svoboda, - Havlík,Odvárka, Teplý - Toman,Jašek ( Navrátil,Staněk, Fiala, Chroustovský)

Hodnocení:

I přes naše vedení v úvodu utkání byli domácí v první části aktivnější a pohyblivější. Nás zaskočila vyrovnávací branka a v rychlém sledu jsme ještě dál dvakrát inkasovali. Do druhé části jsme změnili rozestavení, hra se vyrovnala a brankou jsme se dostali opět do zápasu. Ve třetí části jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a skore brankově otočili v náš prospěch. V samotném závěru jsme však dostali dvě slepené branky, které znamenali naši prohru. Utkání dnes ale rozhodla první část, kde se nám herně nedařilo a celkově kompaktnější výkon domácích.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

HS KROMĚŘÍŽ - FC ŽĎAS 7:1 (3:0, 3:1, 1:0 )

Sestava: Michut -  S.Sláma, Synek, Beneš, Suchý, Bajer, Ptascek, R.Had, J.Sláma, M.Had.

Branka: Suchý

Hodnocení:

Těsně před začátkem nám odpadli dva hráči(Bureš, Straka). Od začátku jsme hráli zodpovědně odzadu a pokoušeli se přecházet do protiútoků. Nebýt zbytečně inkasovaných gólů(penalta,dvakrát jsme soupeři přihráli, gól po větru z půlky) mohlo být skóre pro nás ještě příznivější. Po zápase potěšilo, že jsme byli trenérem domácích chváleni za aktivní a konstruktivní hru dopředu i s malým počtem hráčů na střídání. Vynikající byl rozhodčí, který předvedl bezchybný výkon.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR