FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 21.8 - 22.8:

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

FK PELHŘIMOV - FC ŽĎAS  3:1(0:0)

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

FK PELHŘIMOV - FC ŽĎAS  0:6(0:3)

Branky: Hladík 2, Baxant 2, Polívka, Hotárek

Hodnocení:

Od začátku zápasu jsme dominovali. Kluci bojovali, presovali, dobře kombinovali a vytvářeli si šance. Domácí jsme až na pár výjimek do ničeho nepustili. Všichni kluci podali nadstandartní výkon. Zápas kalí pouze zranění Šimona Hladíka, kde to vypadá na delší pauzu.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15

H.BROD - FC ŽĎAS  1:7 (1:2)

Branky: Toman 4,Vaverka, Holec, Boháček

Hodnocení:

V neděli 22.8. odjela žákovská U15 k diviznímu utkání s týmem Havlíčkova Brodu. V první polovině zápasu byla vidět neurovnaná hra s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. V 7.minutě jsme se ujali vedení, kdy zakončoval Boháček. Soupeř důrazem před naší brankou srovnal stav ve 20.minutě. Nám se podařilo těsně před odchodem do šatny ve 37.minutě Tomanem skórovat na 2:1. Druhý poločas náš tým zkvalitnil hru, zpřesnil přihrávky, lépe kombinoval a svou převahu zúročil 5 brankami, kdy zakončovali 3xToman, Holec a Vaverka. Celkový stav utkání tedy skončil 7:1 pro naše mužstvo a tak si kluci mohli užít prvního vítězství v nové sezóně.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14

H.BROD - FC ŽĎAS  3:6 (2:2)

Branky: 3´Promberger 9´Sedlák 57´Sedlák 61´Mráček (PK) 63´Havelka a 76´Krahula

Sestava: Pešek - Promberger (65´Starý), Svoboda (48´Mráček), Havelka, Krahula, Čížek (75´Boháček), Pipek (48´Mareš), Sedlák (75´Mach), Zych (71´Kučka), Chmelíček, Dvořák

Hodnocení:

Do utkání jsme vstoupili skvěle, už v 9. minutě jsme byli ve vedení 0:2. Domácí však i přes dva neproměněné pokutové kopy stihli do půle srovnat krok. Na naše vedení 2:3 ještě brodští stihli zareagovat, krásnou střelou z velké dálky. Dvěma slepenými brankami okolo 60. minuty jsme však definitivně rozhodli ve svůj prospěch, již viditelně unavení domácí neměli sílu a zápas jsme od té doby v pohodě kontrolovali do zdárného konce. Od nás byly k vidění skvělé individuální výkony, i ten týmový byl z naší strany tentokrát zajímavý. Věřím, že toto bude mít vzestupnou tendenci.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

FC ŽĎAS - LÍŠEŇ 5:11 (1:2, 2:2, 2:7 )

Branky: Jašek, Irovský, Svoboda, Toman, Prokůpek

Sestava: Šik - Teplý, Odvárka, Svoboda, Prokůpek, Toman, Jašek, Staněk (Fiala, Irovský, Havlík)

Hodnocení:

Do utkání jsme vstoupili aktivně, vysoko jsme napadali a soupeři dělali velké problémy při rozehrávce. Měli jsme i poměrně dost zakončení a útočných situací, ovšem s horším finálním řešením. V prvních dvou třetinách utkání hráli kluci odvážně a odhodlaně. Utkání se lámalo ve druhé části, kdy jsme vedli o gól a měli další příležitosti, nebyli jsme však efektivní. Ve třetí části jsme si vybrali slabší chvíli a soupeř nám po brejkových akcích brankově odskočil a utkání vyhrál. Kluci proti minulému utkání podali povedený výkon, skóre mělo být vyrovnanější.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

FC ŽĎAS - LÍŠEŇ 5:10 (2:4, 0:3, 3:3)

Branky: Bureš 2, S.Sláma,J.Sláma, Beneš

Sestava: Michut, S.Sláma, J. Sláma, Bureš, Beneš, Suchý, Straka, Bajer, Ptascek, Burian, Filippi, Staněk.

Hodnocení:

Od začátku utkání jsme byli aktivní a dostali se do vedení 1:0 a 2:1. Po prostřídání jsme ale během tří minut inkasovali tři branky a první třetinu prohráli 2:4. Ve druhé třetině jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, kde se odehrávala větší část této třetiny. Soupeř nás ale po brejcích a chybách v obraně  třikrát brankově potrestal. Jinak si kluci za svoji aktivitu v této části hry zasloužili pochvalu. Ve třetí třetině jsme opět byli v prvních patnácti minutách lepším celkem a po dvou gólech jsme snížili, ale závěr zápasu nakonec patřil soupeři z Brna.

 

 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR