FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 25.9 - 26.9.2021

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na nedělní žákovskou divizi, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým HFK Olomouc. V sobotu od 11.00 a 13.15 hostí dorost v divizi Kunštát.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

FC ŽĎAS – FK BLANSKO  1:0(1:0)

Branka: Koutník

Hodnocení:

Utkání moc pohledný fotbal nepřineslo. Na obo stanách bylo k vidění mnoho nepřesností. Jednu z mála pohledných akcí předvedli domácí v 37. minutě, kdy  po rychlé kombinaci Homolky, Gregara zakončil k tyči Koutník. Po dalších šancí Macha a Dočekala se skore již nezměnilo.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

FC ŽĎAS – FK BLANSKO  6:0(3:0)

Branky: Baxant 2, Šikula 2, Toman, Hotárek.

Hodnocení:

Od samého začátku jsme si v utkání vytvářeli velké množství šancí. Bohužel jsme proměnili jen některé z nich a proto zápas neskončil větším brankovým rozdílem. Celé utkání se odehrálo v hodně ospalém tempu. Hosté naši branku téměř neohrozili a my jsme se přizpůsobili soupeři, kombinace byla velmi pomalá a většinou nepřesná.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15

FC ŽĎAS – 1.SC ZNOJMO 0:2 (0:1)

Hodnocení:

Zranil se Vaverka (klíční kost) odehrál 30 min se zlomeninou. Velmi tvrdé utkání se smolným začátkem když jsme soupeři "darovali" první branku. Náš výkon výrazně ovlivnila absence kapitána a rychlé vedení soupeře.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14

FC ŽĎAS – 1.SC ZNOJMO 4:3 (1:2)

Branky: Zych 2, Mráček, vlastní

Hodnocení:

Kloubouk dolů před hráči. S velmi kvalitním soupeřem za stavu 0:2 vůbec nic nezvdali a po skvělém obratu mohli slavit. Věřím, že jsme od května udělali spousty práce, má to vzestupnou tendenci a věřím, že v tomto duchu budeme pokračovat dále.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

1.SC ZNOJMO  - FC ŽĎAS 2:5 (0:2, 2:3, 0:0 )

Branky: Toman 3, Havlík, Irovský

Sestava: Šik - Irovský,Svoboda, - Havlík,Odvárka, Jašek - Toman,Prokůpek (Teplý, Navrátil,Staněk, Fiala, Krajíc)

Hodnocení:

I když domácí byli po celou dobu houževnatým protivníkem, utkání rozhodla naše větší snaha a tvořivost v ofenzivní části, větší schopnost rozvoje kombinace již od obránců a celkově týmovější výkon. Kluci hráli celé utkání snaživě a poctivě do ofenzivy i defenzivy a vyhráli zcela zaslouženě.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

1.SC ZNOJMO  - FC ŽĎAS 16:3 (5:2, 9:1, 2:0 )

Sestava: Michut -  S.Sláma, Bureš, Beneš, Suchý, Straka, Ptascek, R.Had, J.Sláma, M.Had.

V tabulce třetí domácí byli v zápase jasnými favority. Od začátku zápasu jsme ale soupeře přehrávali a byli v úvodu jasně lepší. V první desetiminutovce se soupeř jen bránil a my jsme zaslouženě vstřelili první gól zápasu. Měli jsme šance jít i do dvou gólového náskoku. Ve druhé třetině byla naše koncentrovanost vedena jinam a náš výkon nestál za nic. Obrana byla navíc prostupná, nedostupovali jsme domácí hráče a devětkrát jsme inkasovali. V poslední třetině jsme se výrazně zlepšili začali opět hrát fotbal a alespoň jsme zastavili lavinu gólů v naší síti a jen dvakrát inkasovali. Z mnoha šancí se nám ale nepodařilo skórovat, dokonce několikrát netrefit i prázdnou branku.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR