FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 9.10 - 10.10.2021

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní dorosteneckou divizi, kdy od 10.00 a 12.15 hodin hostíme na Bouchalkách tým Bedřichova. 

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

ŽIDENICE - FC ŽĎAS 3:2(1:1)

Branky: Otava, Koutník

Hodnocení:

Malé a poměrně již rozbité hřiště předurčilo ráz utkání. Od prvních minut velmi bojovné a agresivní hra od obou družstev. Mnoho soubojů na hraně, ale dobře zvládnuté hlavním rozhodčím. Ač jsme 2x šli do vedení, tak množství rohových a přímých kopů nás ke konci zápasu dostalo pod tlak. Když už vše směřovalo k remízovému konci, domácí využili nákop z poloviny hřiště a skrumáž v pokutovém území po které  si náš stoper nešťastně srazil míč do vlastní branky. I taková utkání někdy přijdou, musíme se z toho poučit a pracovat ještě intenzivněji.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

ŽIDENICE - FC ŽĎAS 2:1(1:0)

Branka: Šikula

Hodnocení:

Do utkání jsme nevstoupili dobře a hned z první akce jsme inkasovali branku. I přesto jsme se snažili hrát kombinačně a hra se nám dařila. Vytvořili jsme si několik velkých brankových příležitostí, ale domácí brankář byl k nepřekonání. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil. Sice hned první brejk domácí brankář vyrazil, ale dobíhající Šikula nekompromisně prostřelil jinak výborně chytajícího brankáře domácích. Bohužel poté následoval festival zahozených šancí a několik nebezpečných brejků domácích, kdy nás podržel brankář Mach. Domácím se v 83 minutě podařil rohový kop a ze kterého vytěžili vítěznou branku. Ztráta 3 bodů z utkání, kde jsme byli jednoznačně lepší, ale neproměnit 9 samostatných nájezdů a několik dalších 100% brankových příležitostí nás neopravňovalo tyto body získat.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15

KROMĚŘÍŽ - FC ŽĎAS 0:0

Hodnocení:

Vyrovnaný zápas plný osobních soubojů ve kterém dominovaly obě obrany. Kvalitní soupeř, který prověřil naší obranou činnost a zároveň pochytal naše rychlonožky v útoku. Zasloužená dělba bodů.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14

KROMĚŘÍŽ - FC ŽĎAS 4:0(3:0)

Hodnocení:

Na hlavním hřišti kroměřížského stadionu se utkal v tabulce první tým s druhým, který herně i výsledkově vyzněl pro domácí. My jsme v utkání střídali lepší pasáže s těmi horšími a to bylo na vynikající domácí tým málo. Věříme však, že za tři týdny při dalším vzájemném utkání potrápíme soupeře více.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

 FC ŽĎAS – ZBROJOVKA 3:13 (1:3, 1:4, 1:6 )

Branky: Toman, Havlík, Chroustovský

Sestava: Šik - Svoboda, Odvárka, Teplý - Chroustovský ,Havlík,Jašek - Toman ( Prokůpek,Staněk, Irovský, Krajíc)

Hodnocení:

Přes nepříznivý výsledek jsme dnes herně podali lepší herní výkon než v minulém utkání. Soupeř byl fotbalově vyspělý a ve větší části utkání lepší. Nejvíce vyrovnaná byla první část, kde byl delší úsek stav vyrovnaný.V dalších částech však hosté prokázali větší individuální kvalitu. Dnes jsme inkasovali vždy v úvodech třetin, což pro průběh zápasu nebylo ideální. Pozitivní je, že kluci v utkání předvedli několik povedených akcí a snažili se odevzdat to nejlepší.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

FC ŽĎAS – ZBROJOVKA 1:16 (0:5, 0:6, 1:5 )

Sestava: Michut -  S.Sláma, Synek, Beneš, Ptascek, R.Had, J.Sláma, Straka, Bureš, Kysilka, Fiala..

Branka: Fiala

Hodnocení:

Hráče jsme před zápasem upozorňovali, že musíme zachytit začátek utkání. Bohužel všechny tři třetiny jsme dostali do páté minuty tři, ve třetí třetině dokonce čtyři branky. Zbytek třetiny jsme vždy již hráli slušně a měli i několik šancí, které jsme ale nedokázali proměnit. To soupeř až na dvě branky ostatní góly vstřelil z dorážek, odražených míčů či z bezprostřední blízkosti. Jinak musíme kluky pochválit, že proti tak kvalitnímu soupeři bojovali s nasazením až do konce.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR