FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Z BŘECLAVI NAKONEC VEZEME BOD!

V rámci 9. kola moravskoslezské divize D v sobotu 30. září přivítali fotbalisté Břeclavi v domácím prostředí Žďár nad Sázavou. V utkání jsme přečkali pokutový kop a ve druhém poločase nevyužili přesilovku, když byli vyloučení dva hráči domácích.

BŘECLAV - FC ŽĎAS 0:0(0:0)

Rozhodčí:Stipčák ŽK: 7:2 ČK: 2:0 Diváci: 120  Poločas: 0:0. Branky: 
FC Žďas Žďár n. S. : Šenkýř - Vitásek,Severa, Fiala(73.Trojánek),Krajčo(67.Jiroušek)- Nedvěd,Horák(73.Švoma),Sodomka,Galia(67.D.Srnský) - Šerý,Dočekal

V úvodu utkání jsme byli aktivnější a do dvou nadějných situací se dostal Šerý.Domácí obrana byla ale pozorná a nebezpečí odvrátila. V 11. minutě jsme zbytečně ztratili míč, domácí šli do rychlého protiútoku a po zákroku Šenkýře se pískala penalta. Brankář Šenkýř však penaltu i následnou dorážku zneškodnil.Poté se hrála dlouhá pasáž mezi vápny bez většího vzruchu před oběma brankami. V závěru poločasu jsme domácí přitlačili a kopali jsme několik standardních situací se kterými si domáci obrana s brankářem poradili. Do dobré příležitosti se ještě dostal Severa, ale jeho střela z úhlu těsně minula branku.

Druhý poločas moc fotbalové krásy nenabídl, domáci kteří hráli od 66. minuty po vyloučeni v deseti,spoléhali na brejky a my jsme útočili do zhuštené obrany a nic moc jsme nevymysleli.V závěru domáci dohrávali od 88. minuty bez dalšího vyloučeného hráče, ale ani závěrečný tlak ke gólů nevedl.

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR