FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Z POLNÉ SE VRACÍME BEZ BODU!

V rámci 5. kola moravskoslezské divize D v neděli 3. září přivítali fotbalisté Polné v krajském derby Žďár nad Sázavou. Utkání nakonec vyhrál domácí nováček soutěže,který skóroval vždy jednou v každém poločase.

SLAVOJ POLNÁ - FC ŽĎAS 2:0(1:0)

Rozhodčí: Jahoda  ŽK: 3:3 ČK: 0:0 Diváci: 299  Poločas: 1:0. Branky: 15.Labaran, 84.Pecina(PK)
FC Žďas Žďár n. S. : Jícha - Vitásek,Trojánek, Horák,Severa(69.Dočekal) -Mach(57.Novotný),Krajčo,Švoma(78.M.Srnský),Sodomka - Jiroušek(69.Galia),Šerý

Vstup do utkání měli lepší hosté. V 1. minutě po centru zprava z dobré pozice střílel Sodomka k tyči, ale brankář Duba jeho pokus vyrazil. V 5. minutě po rohu Vitásek zakončil nad branku. Ve 12. minutě se objevil v dobré pozici Šerý, ale jeho pokus končí také nad brankou Duby. Nedáš dostaneš zafungovalo v 15. minutě, kdy rychlý protiútok zakončil domácí Labaran - 1:0. Další minuty mnoho zajímavého nenabídly a tak až další centr zleva v 37. minutě zakončil Šerý opět jen nad branku. Poločas tedy vyzněl pro domácí, kteří dokázali jednou skórovat.

Druhý poločas se hosté pokoušeli o vyrovnání, ale naráželi do dobře zformované obrany domácích. V 67.minutě po nahrávce od Trojánka v dobré pozici nedosáhl na míč před odkrytou brankou Severa. A tak se nakonec definitivně rozhodlo v závěru, kdy domácí v 84. minutě proměnili Pecinou pokutový kop - 2:0.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR