Závěrečné hodnocení jarní části soutěže U17 - Mladší dorost U17 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Závěrečné hodnocení jarní části soutěže U17

Bohužel jarní část soutěže se týmu vůbec nevydařila. Vše začalo již velmi nízkou tréninkovou účastí hráčů v přípravném období a provázelo nás to celou jarní částí soutěže. Vše zlé je pro něco dobré a přes všechny obtíže se podařilo odehrát všechna utkání a díky obrovské hráčské výpomoci od kategorie U15 a jednou dokonce i U14 (Metoděj Navrátil 90 minut v brance v utkání na FŠ Třebíč) a tak hráči měli možnost okusit dorosteneckou divizi o něco dříve. V žádném utkání jsme vyloženě nepropadli, ale mnoho utkání bohužel prohráli pouze o jednu branku. Díky rotaci v týmu a mnoha dalším aspektům, se nám nepodařilo v kabině vytvořit tu správnou partu, a to nás trenéry mrzí asi ze všeho nejvíce. V trénincích jsme se věnovali více individuální činnosti hráče, a to z výše uvedených důvodů. Jarní bilance týmu byla 2 výhry, 2 remízy a 11 proher, která znamená konečné 11. místo s bilancí 10-2-18 86:89 a 32 bodů. Bylo to velmi náročné období pro všechny a věřím, že každý z nás trenérů, hráčů z toho poučí a bude se snažit vytěžit maximum jak do sportovního, tak osobního života.

Na konec sezony si kluci uspořádali v rámci dokopné i turnajem ve FIFA PlayStation, a tak snad ten závěr nám všem dodá motivaci pokračovat.

Děkujeme všem hráčům, trenérům, rodičům, sponzorům a funkcionářům našeho klubu za podporu pomoc a spolupráci během celé sezony 2022/2023.

Na závěr mi dovolte ještě jedno osobní poděkování trenérovi Standovi Balcarovi, který ukončil (já doufám, že jen přerušil) po posledním utkání trenérskou činnost. STANDO DÍKY!!!

Tomáš Litochleb – asistent trenéra U17

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR