FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Ze Startu Brno jedeme s vysokou prohrou

Zvětšit

V osmém kole moravskoslezské divize D v sobotu 25. září přivítali fotbalisté Startu Brno Žďár nad Sázavou. Vysokou výhru zařídili brněnští fotbalisté již v prvním poločase, kdy nastříleli pět branek.
 

START BRNO - ŽĎÁR N.S  8:0(5:0)

Rozhodčí: Slováček  ŽK: 1:4 Diváci: 200  Poločas: 5:0. Branky:  19. a 41. Doubravský, 27. a 45. Musil, 8.Ryšavý, 71. Sedlo, 75. vlastní, 78. Havlín
FC Žďas Žďár n. S.: Hajný – Šindelka, Pelikán, Peňáz, Vitásek, Šerý, Švoma, Henzl,Kunstmüller, Trojánek(61. Sodomka, 87. Jícha), Požár.

Do utkání jsme vstoupili bez několika vykartovaných a zraněných hráčů. Domácí hned v 8. minutě otevřeli účet zápasu a v prvním poločase vytěžili z minima maximum. My jsme mohli vyrovnat po akci Kunstmüllera, který našel ve vyložené šanci Šerého, ale ten svoji šanci prováhal. Naopak domácí do konce poločasu přidali čtyři branky a zápas vlastně rozhodli.

Druhý poločas se již jen dohrával. Šanci na zkorigování výsledku nevyužil Kunstmüller a tak to byli opět domácí, kteří předvedli lekci z produktivity a přidali za záda bezmocného Hajného další tři branky. Po osmém kole jsme klesli v divizní tabulce na desátou příčku tabulky. Příští kolo nás čekají na Bouchalkách v neděli 3. října od 15.00 hodin osmé Tasovice.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR